Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Пов’язане зображення
 
Увага! Увага! Увага!
З 03 по 18 грудня 2019 року в рамках гімназійної благодійної акції
«Раді радість дарувати»
в гімназії №48 проводиться збір одягу, м’яких іграшок та канцтоварного приладдя. Зібрані речі будуть доставлені соціально незахищеним категоріям дітей.
 
Просимо батьків та учнів активно долучитися до участі у благодійній акції.
 

«Історія зброї різних часів в Україні»

06 грудня 2019 року до Дня Збройних сил України вихованці керівника гуртка фехтування Широкова В.В. провели відкритий турнір «Історія зброї різних часів в Україні». Діти із задоволенням мали можливість помірятися силою у фехтуванні з досвідченими спортсменами.

Детальніше: «Історія зброї різних часів в Україні»

Вся гімназійна родина вітає з перемогою!!!

29 листопада 2019 року збірна команда гімназистів 9-х класів «Гардемарини» у складі: Баневича Дмитра, Бордуленко Марії, Зборовського Романа, Єлєніна Гліба, Потапенка Матвія, Черніцькі Андрія, Шпарика Миколи, на чолі з соціальним педагогом гімназії Лашковою Г.С., брала участь у міському вибірковому етапі «Інтелект-турніру – 2019 року» на базі Київського палацу дітей та юнацтва. Команда здобула ІІ місце серед 19 команд та пройшла до фіналу, де будуть змагатися 16 команд міста Києва. Вся гімназійна родина вітає з перемогою!!!

Детальніше: Вся гімназійна родина вітає з перемогою!!!

Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури 2019/2020 н.р.

Пов’язане зображенняВітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури 2019/2020 н.р.
ПІБ
Клас
Місце
Коцюмбас Дарія Любомирівна
7-Б
ІІ місце
Шевченко Вероніка Романівна
7-А
І місце
Наливайко Ірина Миколаївна
8-А
ІІ місце
Филипович Маргарита Олексіївна
8-Б
І місце
Гордійчук Анастасія Вікторівна
9-А
І місце
Радченко Іван Андрійович
10-Б
ІІ місце
Шульженко Евеліна Олегівна
10-А
ІІ місце
Поддєрьогіна Анна Олександрівна
10-Б
І місце
Стогній Дар’я Сергіївна
11-А
ІІІ місце
Сторожик Дарина Максимівна
11-А
ІІ місце
 
 
 

Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 2019/2020 н.р.

Результат пошуку зображень за запитом "історія"Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 2019/2020 н.р.
ПІБ
Клас
Місце
Наливайко  Ірина  Миколаївна
8-А
ІІІ місце
Балинець Валерія Олегівна
9-А
ІІІ місце
Єлєнін Гліб Сергійович
9-А
І місце
Жолкевська  Марія  Дмитрівна
10-А
ІІ місце
Шульженко  Евєліна  Олегівна
10-А
І місце
 
 
 

Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови 2019/2020 н.р.

Результат пошуку зображень за запитом "франц мова"Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови  2019/2020 н.р.
ПІБ
Клас
Місце
Шульженко Евеліна Олегівна
10-Б
ІІ місце
Стогній Дар`я Сергіївна
11-А
ІІІ-місце
 
 

Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математика 2019/2020 н.р.

Результат пошуку зображень за запитом "математика"Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математика 2019/2020 н.р.
ПІБ
Клас
Місце
Зборовський Роман Романович
10-Б
ІІ місце
 
 

Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців районного етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка в 2019/2020 навчальному році

Результат пошуку зображень за запитом "Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка"Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців районного етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка в 2019/2020 навчальному році
ПІБ
Клас
Місце
Шульженко Евєліна Олегівна
10-А
І-місце
Сторожик Дарина Максимівна
11-А
ІІ-місце
 

Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців ІІ районного етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.

Результат пошуку зображень за запитом "імені П. Яцика."Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців ІІ районного етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика.
ПІБ
Клас
Місце
Нестеренко Марія Кирилівна
3-А
І-місце
Мардак Христина Юріївна
3-А
ІІ-місце
Напалкова Віра Євгенівна
3-Б
ІІ-місце
Коваленко Поліна Віталіївна
3-Б
І-місце
Кулинич Іван Сергійович
4-А
ІІ-місце
Маєвська Крістіна Юріївна
4-А
ІІІ-місце
Палчей Гліб Артемович
4-А
ІІ-місце
Кужель Олександр Павлович
4-Б
ІІ-місце
Підкоморний Захар Ярославович
4-Б
ІІІ-місце
Танчак Любов Андріївна
5-Б
ІІІ-місце
Шевченко Вероніка Романівна
7-А
ІІІ-місце
Оберемок Маргарита Сергіївна
8-Б
ІІІ-місце
Гордійчук Анастасія Вікторівна
9-А
ІІІ-місце
 

Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови 2019/2020 н.р.

Результат пошуку зображень за запитом "англійська мова"Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови 2019/2020 н.р.
ПІБ
Клас
Місце
Козубська Ксенія Віталіївна
8-А
ІІ місце
Маляренко Федір Артемович
9-Б
ІІ місце
Яковчук Анастасія Сергіївна
9-Б
І місце
Кунченко Влада Ігорівна
10-А
ІІІ місце
Шульженко Евеліна Олегівна
10 -А
І місце