Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

 

Районний етап змагань на Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура»

З 29 лютого по 2 березня 2016р. в приміщенні СШ №106 пройшов районний етап змагань на Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів навчальних закладів Шевченківського району міста Києва.
Захищати честь нашої гімназії в категорії 1-4 класів  здобули учні четвертих класів Негрич Михайло та Маша Булай, а в категорії 5-9 класів виступали Маша Булай та Юра Марченко. В змаганнях районного масштабу прийняли участь 37 середніх шкіл, гімназій та ліцеїв. Команда гімназії №48 виступила дуже добре. В категорії 1-4 класів Міша Негрич і Маша Булай зайняли чисте трете місце та були відзначені дипломами. Вони здобули право приймати участь у фіналі кубку «Кришталева тура», який відбудеться 15-го травня цього року.
Треба відмітити хорошу гру учня 4-А класу Юри Марченка, який виступав в категорії 5-9 класів і зайняв 9 місце з 37 учасників. У зв'язку з хворобою основної учасниці в цій категорії, було зроблено заміну на Машу Булай. Вона впоралась блискуче з цим завданням і обіграла всіх своїх суперниць та зайняла перше місце серед дівчаток!
Поздоровляємо наших шахістів з гарним виступом на другому етапі Кубку Київського голови «Кришталева тура» та побажаємо нашим юним шахістам вдосконалювати свою гру та добиватися ще кращих результатів!