Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

 

До року англійської мови в Україні.

29 березня 2016 року до гімназії №48 завітав незвичайний гість, Дейвід Дей(Лондон, Великобританія) - програміст, музикант, автор пісень, займається громадською та благодійною діяльністю, який провів лекцію англійською мовою для учнів 9-11 класів.
У Дейвіда є мрія - створити можливість для молоді України й Великобританії більше спілкуватися й товаришувати. Він вважає, що українці можуть нагадати британцям про цінності дружнього спілкування, відкритості, щирості, любові, творчості й дружби. Британці ж можуть допомогти українцям пізнати свою країну з її сучасними можливостями і давніми традиціями та культурою.
Під час зустрічі Дейвід Дей розповість про можливості освіти в Англії, про свою країну та її людей. Він буде щасливим відповісти на запитання слухачів та дізнатися більше про Україну.
Нашу країну Дейвід відкрив для себе не так давно - у 2013 році, коли політичні події потрапили на шпальти світових видань. Але відтоді він закохався в українців і країну, й активно бере участь у численних акціях, що проводять українці в Британії. Він вивчав Україну лише дистанційно, але  цієї весни Дейвід вперше став нашим гостем, планує відвідати Київ та Львів, познайомитися з молоддю, політичними, громадськими та культурними представниками сьогоднішньої України.