Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Статистика

Перегляди статей
1127982

Закон України "Про освіту"

Картинки по запросу закон украъни про освыту

Qr-код

Щоденник.ua

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

1 вересня 2017 року

1 вересня 2017 року дружня гімназійна родина нарешті зібралася, щоб відсвяткувати День знань.
За традицією всіх присутніх привітали зі святом директор нашої гімназії - Народний учитель України  М.І. Босенко та член батьківського комітету – М.В. Сінецька- мама майбутньої випускниці та випускниця нашої гімназії.
Яскраві усміхнені обличчя, бурхливі оплески супроводжували незабутні виступи юних акторів - вихованців гімназійних гуртків та випускниці і вже студентки Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв – Щербатенко Катерини, і звичайно, малечі наших «першачків», які створили урочистий та піднесений настрій. Родзинкою свята стало поздоровлення Народного артиста України –  Петра Маги, який присвятив  свій авторський вірш «Найкращій гімназії на планеті» - рідній 48-й на Прорізній!
 Випускники 2017-2018 року  поздоровили першокласників, приєднали до лав гімназійного братерства, подарувавши символи нашої єдності: краватки, хустинки з емблемою гімназії та короваї  на рушниках, які стануть оберегами та символами щасливого шкільного життя.
За традицією над Прорізною пролунав гімн гімназії №48
Маємо надію, що всі присутні на чудовому родинному святі збережуть у своєму серці ці неповторні хвилини зустрічі з рідною Альма-матер!