Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Картинки по запросу закон украъни про освыту

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Капела Ревуцького

Запрошуємо на щорічний концерт з нагоди Дня Захисника України  

Гімназійну родину- гімназистів,батьків,учителів гімназії №48 запрошуємо на концерт 19.10  на 19:00  до Центрального будинку  офіцерів Збройних сил України 

 Наші добрі  друзі -  Капела ім. Л. Ревуцького -  запрошує всіх на музично-літературну виставу «Народжена Вільною», яка відбудеться 19 жовтня в Центральному будинку офіцерів ЗCУ і присвячена Дню Захисника України. 
У програмі беруть участь хор хлопчиків та юнаків Капели ім. Л.Ревуцького та театр тіней ДАНКО.
Ви почуєте пісні визвольного руху українського народу з ХVI по XXI століття.
У виставі використано реальні листи бійців з фронту, а також уривки з літературних творів. 

 Буде дуже цікаво.


 

Проект «Мистецька зима – 2017»

 
 В рамках реалізації проекту «Однодумці: батьки, гімназисти, вчителі» 16 грудня 2017 року відбулось традиційне святкування новорічних свят в дружній родині 8-А класу, класний керівник Крамар І.Б.
Лише напередодні Нового Року відбуваються всілякі дива! Так 8-А клас традиційно відсвяткував Новий Рік у Петровському Броварі, де темою свята стала казка.
З нашими героями, Марійкою та Іванком, трапилася неймовірна пригода, коли дітлахи потрапили у казку, де на них чекали різноманітні казкові герої: білка, Баба Яга з вороною, Кощей, Змій Горинович, Розбійники, лісова Мавка та Кікімора, Принцеса, яка зажадала підсніжники посеред зими та професор, що навчав ЇЇ Величності уму та розуму, а також 12 місяців, що викликали Дівчину-весну, яка подарувала дітям годину весни та чарівні квіти!
І лише у казках добро може перемогти вселенське зло, сила поцілунку Принца поверне життя Білосніжки, а зима поступається весні!
Тож Родина 8-А класу на чолі з Крамар І.Б. вітає рідну гімназію 48 з Новорічними Святами!!! Бажає Миру, Добра, Любові та побільше Казкових чудес! Нехай здійсняться найпотаємніші мрії, нехай Новий Рік принесе лише радість та спокій!!!