Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Картинки по запросу закон украъни про освыту

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Капела Ревуцького

Запрошуємо на щорічний концерт з нагоди Дня Захисника України  

Гімназійну родину- гімназистів,батьків,учителів гімназії №48 запрошуємо на концерт 19.10  на 19:00  до Центрального будинку  офіцерів Збройних сил України 

 Наші добрі  друзі -  Капела ім. Л. Ревуцького -  запрошує всіх на музично-літературну виставу «Народжена Вільною», яка відбудеться 19 жовтня в Центральному будинку офіцерів ЗCУ і присвячена Дню Захисника України. 
У програмі беруть участь хор хлопчиків та юнаків Капели ім. Л.Ревуцького та театр тіней ДАНКО.
Ви почуєте пісні визвольного руху українського народу з ХVI по XXI століття.
У виставі використано реальні листи бійців з фронту, а також уривки з літературних творів. 

 Буде дуже цікаво.


 

Всеукраїнський урок місцевого самоврядування

19 грудня 2017 року  в America House відбувся Всеукраїнський урок місцевого самоврядування, на якому були присутні лідери Шевченківського району, гімназію №48 представляла магістр ради самоврядування – Лебезко Анастасія, учениця 11-Б , та відомі спікери: Геннадій Зубко — Віце-прем'єр-міністр України, Павло Хобзей — заступник Міністра регіонального розвитку, державного будівництва та житлово-комунального господарства, та Олександр Слобожан — виконавчий директор Асоціації міст України. На уроці лідерам була надана можливість подискутувати щодо схваленої у вересні Освітньої реформи, більше дізнатися про "Нову українську школу" та почути відповіді на цікаві запитання. За дискусією могли спостерігати тисячі людей з усіх регіонів України, адже під час заходу відбувалася пряма трансляція. Після лекції спікери люб'язно сфотографувалися з усіма охочими.