Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Статистика

Перегляди статей
1144519

Закон України "Про освіту"

Картинки по запросу закон украъни про освыту

Qr-код

Щоденник.ua

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Похожее изображение
 Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала найтепліша та  довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути й спробувати за ці короткі три місяці літа. 
Нехай кожен день дарує  нові яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами, смаколиками та цікавими пригодами.
Сонячних днів,  веселих екскурсій, гарного настрою, приємного та активного відпочинку, нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії
 
 


 

«Протидія булінгу в дитячому середовищі. Корисні поради»

04 квітня 2018 року в рамках реалізації  міського проекту «Школа  і поліція» шкільний офіцер Орлюк Іван Михайлович провів заняття для гімназистів 7-А та 7-Б класу за темою «Протидія булінгу в дитячому середовищі. Корисні поради». В результаті відкритого спілкування здобувачі освіти ознайомилися з поняттям булінгу, його видами та проявами, усвідомили важливості конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування,  неприпустимості проявів булінгу в дитячому середовищі.