Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Статистика

Перегляди статей
1156729

Закон України "Про освіту"

Картинки по запросу закон украъни про освыту

Qr-код

Щоденник.ua

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

 
До уваги гімназійної родини.
 
Відповідно до листа Департаменту освіти і науки від 17.07.2018 № 063-7622 «Про структуру 2018-2019 навчального року»

1 вересня  2018 року

(у суботу) відбудеться святкування Міжнародного Дня Знань о 9 00 на спортивному майданчику гімназії. Навчальні заняття розпочинаються 03 вересня 2018 року.
 
Чекаємо на зустріч!
 
Адміністрація гімназії 
 
 


 

Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура»

 07 квітня 2018 року в актовій  залі  гімназії №48 відбулися змагання шахістів, які боролися за чемпіонський титул, щоб мати можливість представляти гімназію на районному етапі  змагань на Кубок Київського міського голови з шахів  «Кришталева тура». Склад учасників був дуже сильний. У змаганнях прийняли участь шістнадцять гімназистів, серед яких були шахісти першого розряду. Основна боротьба за звання чемпіона гімназії розгорнулася між двома шахістками першого розряду, Слупіцькою Софією та Булай Марією. Перше місце виборола з результатом 9 очок з дев’яти можливих Слупіцька Софія. Друге місце зайняла Булай Марія, яка набрала 8 очок з дев’яти можливих. На третьому місці учень 10-Б класу Скрипко Тимофій з 6,5 очками.
Треба відмітити найменших учасників змагання, які мужньо боролися до кінця в кожній партії – це учні  2-А класу: Пермякова Марія та Палій Тарас. Змагання пройшли в дружній та теплій атмосфері.
Бажаємо нашим шахістам вдалих виступів на районному етапі  змагань на Кубок Київського міського голови з шахів  «Кришталева тура», що відбудеться 16 квітня  2018 року на базі ЗЗСО №82.