Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Картинки по запросу закон украъни про освыту

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Капела Ревуцького

Запрошуємо на щорічний концерт з нагоди Дня Захисника України  

Гімназійну родину- гімназистів,батьків,учителів гімназії №48 запрошуємо на концерт 19.10  на 19:00  до Центрального будинку  офіцерів Збройних сил України 

 Наші добрі  друзі -  Капела ім. Л. Ревуцького -  запрошує всіх на музично-літературну виставу «Народжена Вільною», яка відбудеться 19 жовтня в Центральному будинку офіцерів ЗCУ і присвячена Дню Захисника України. 
У програмі беруть участь хор хлопчиків та юнаків Капели ім. Л.Ревуцького та театр тіней ДАНКО.
Ви почуєте пісні визвольного руху українського народу з ХVI по XXI століття.
У виставі використано реальні листи бійців з фронту, а також уривки з літературних творів. 

 Буде дуже цікаво.


 

Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура»

 07 квітня 2018 року в актовій  залі  гімназії №48 відбулися змагання шахістів, які боролися за чемпіонський титул, щоб мати можливість представляти гімназію на районному етапі  змагань на Кубок Київського міського голови з шахів  «Кришталева тура». Склад учасників був дуже сильний. У змаганнях прийняли участь шістнадцять гімназистів, серед яких були шахісти першого розряду. Основна боротьба за звання чемпіона гімназії розгорнулася між двома шахістками першого розряду, Слупіцькою Софією та Булай Марією. Перше місце виборола з результатом 9 очок з дев’яти можливих Слупіцька Софія. Друге місце зайняла Булай Марія, яка набрала 8 очок з дев’яти можливих. На третьому місці учень 10-Б класу Скрипко Тимофій з 6,5 очками.
Треба відмітити найменших учасників змагання, які мужньо боролися до кінця в кожній партії – це учні  2-А класу: Пермякова Марія та Палій Тарас. Змагання пройшли в дружній та теплій атмосфері.
Бажаємо нашим шахістам вдалих виступів на районному етапі  змагань на Кубок Київського міського голови з шахів  «Кришталева тура», що відбудеться 16 квітня  2018 року на базі ЗЗСО №82.