Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Статистика

Перегляди статей
1080400

Закон України "Про освіту"

Картинки по запросу закон украъни про освыту

Qr-код

Щоденник.ua

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "філіжанка кави"
 
До уваги батьків гімназистів!
 
23 та 24 квітня 2018 року відбудуться традиційні зустрічі за філіжанкою кави адміністрації, батьківського комітету гімназії, голів батьківських рад класів в кабінеті № 01.
Запрошуємо до співпраці 23 квітня представників громадськості 1-5 класів на 19 00 та 24 квітня представників громадськості 6-10 класів на 19 00.
 
Адміністрація гімназії  
 
Увага! Увага! Увага!
3 23 – 27 квітня 2018 року  в гімназії №48 відбудеться Тиждень початкової школи.

Адміністрація гімназії


 

VII Міська профорієнтаційна гра «Мистецька фортеця»

11 квітня 2018 року збірна команда гімназистів 8-10-х класів на чолі з соціальним педагогом Лашковою Г.С. брала участь у VII Міській профорієнтаційній грі «Мистецька фортеця», яка проходила на базі спеціалізованої школи №23 Деснянського району м. Києва під гаслом «З Україною в серці!». Учасники повинні були пройти модульні блоки (станції): «Джерело орфоепії», «Імідж пластики», «Техніка мистецтва», «Мистецтво музики», «Художня асоціатива» та виконати конкурсні завдання. Наші гімназисти справилися зі складними  завданнями на гнучкість, рухливість, ритмічність, пластичність, темпоритм.
За результатами гри команда «Елемент №48» здобула ІІІ місце. Пишаємося нашими гімназистами та бажаємо наступних перемог!