Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Статистика

Перегляди статей
1144511

Закон України "Про освіту"

Картинки по запросу закон украъни про освыту

Qr-код

Щоденник.ua

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Похожее изображение
 Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала найтепліша та  довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути й спробувати за ці короткі три місяці літа. 
Нехай кожен день дарує  нові яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами, смаколиками та цікавими пригодами.
Сонячних днів,  веселих екскурсій, гарного настрою, приємного та активного відпочинку, нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії
 
 


 

Вітаємо!!!!

Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ гімназії № 48 «Ерудит» Малої Академії наук України:
Секція
ПІБ
Клас
Місце ІІ етап
1
англійська мова
Динда Юлія Олегівна
8-А
Грамота 
2
зарубіжна література
Динда Юлія Олегівна
8-А
Грамота 
3
зарубіжна література
Шульженко Евеліна Олегівна
8-А
Грамота 
4
польська мова
Женьчак Марина Русланівна
8-А
Грамота 
5
польська мова
Клименко Оксана Віталіївна
8-А
Грамота 
6
безпека інформаційних та телекомунікаційних систем
Козюберда Северин Євгенович
9-Б
ІІІ
7
прикладна математика
Козюберда Северин Євгенович
9-Б
ІІІ
8
зарубіжна література
Сторожик Дарина Максимівна
9-А
ІІ
9
англійська мова
Недопас Олеся Вікторовна
9-Б
І
10
польська мова
Шпиталь Владислава Сергіївна
9-Б
ІІ
11
екологія
Іовенко Маріанна Костянтинівна
10-А
ІІІ
12
англійська мова
Салата Софія Геннадіївна
10-А
ІІІ
13
польська мова
Корнієнко Ірина Ігорівна
10-Б
ІІ
14
прикладна математика
Власов Владислав Ігорович
11-А
ІІ
15
зарубіжна література
Власов Владислав Ігорович
11-А
І
16
англійська мова
Клименко Єлизавета Олегівна
11-А
ІІІ
17
польська мова
Гурська Катерина Сергіївна
11-А
І
18
польська мова
Шадурський Олександр Віталійович
11-А
ІІ