Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Результат пошуку зображень за запитом "закон україни про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

«Україно, ти - наша гордість, ми - твоя надія!».

У вівторок, 24 квітня 2018 року відбувся звіт за проектом, над яким працює кафедра початкової школи
«Україно, ти - наша гордість, ми - твоя надія!».
У 2-А та 2-Б класах були проведені відкриті уроки для батьків.
В середу, 25 квітня - День рідної мови «Мовне намисто».
На конкурсі «Кращий декламатор» діти виступили зі своїми улюбленими віршами, а 4-ті класи декламували напам'ять уривки з казок Василя Сухомлинського.
Проект з української мови та літературного читання «Моя книжка – саморобка» виявив справжні «Перлинки творчого натхнення» у наших юних поетів та письменників. Ми готувалися увесь  попередній тиждень: писали казки, оповідання, складали вірші, створювали ілюстрації. Оформлення і дизайн обкладинок було також авторським.
Результати перевищили усі очікування: перша творча спроба наших юних видавців вразили як однокласників, так і вчителів своїм змістом, індивідуальністю, розмаїттям жанрів і неординарністю оформлення!
І справжньою окрасою Дня рідної мови стала презентація учнів своїх вишиванок. Діти поділилися один з одним таємницями українських візерунків та орнаментів, якими рясно оздоблені власні сорочки і  є автентичними для певних областей України.
У стінах рідної гімназії підростають справжні таланти і, безперечно, яскраві неординарні особистості. А допомагають реалізувати цю енергію і  допитливість до знань люблячі батьки і наші мудрі перші Вчителі, добрі і турботливі матусі і водночас справжні професіонали і агенти змін Нової Української Школи!