Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Статистика

Перегляди статей
1145144

Закон України "Про освіту"

Картинки по запросу закон украъни про освыту

Qr-код

Щоденник.ua

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Похожее изображение
 Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала найтепліша та  довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути й спробувати за ці короткі три місяці літа. 
Нехай кожен день дарує  нові яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами, смаколиками та цікавими пригодами.
Сонячних днів,  веселих екскурсій, гарного настрою, приємного та активного відпочинку, нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії
 
 


 

«Серце до серця»

07 травня 2018 року гімназисти на чолі з соціальним педагогом Лашковою Г.С. відвідали «Науково практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» (вул. Чорновола, 28/1) з метою передачі пульсоксиметру СХ130, який укомплектований датчиком Sp02, для новонароджених немовлят. Пульсоксиметр  - це медичний прилад, який визначає чистоту пульсу і кількість кисню, яка міститься в артеріальній крові. Від кількості кисню в крові залежить загальний стан здоров’я кожної людини. Цей показник має велике значення для роботи всіх систем людського організму та його органів. Прилад контролює ступінь кисню і за кілька секунд визначає відсоток й величину пульсації. Його результати дають змогу вчасно виявити хвороби.
Пристрій був придбаний за зібрані кошти під час проведення традиційної благодійної акції «Серце до серця» - День солодкого печива.
Висловлюємо щиру вдячність всій гімназійній родині за прояв турботи, милосердя  та небайдужості!!!