Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

Літній відпочинок

Доброго усiм дня! Відпочинок у нас насичений екскурсіями і  подорожами. Погода налагодилась, третій день сонечко і тепло. Їдемо  на екскурсію до Ужгорода. Автобус постійно закріплений за нашою групою від табору, з кондиціонером і телевізором, тому їхати усім спокійно і  комфортно. Були вже у чудовому зоопарку ,,Лімпопо"  Дрогобицького р-ну. Такої  кількості екзотичних тварин і птахів ми ніяк не сподівалися побачити у невеличкому селищі Львівської області. Сюди перевезені  тварини з багатьох європейських зоопарків. І про належні умови, які  створили тут для звірів, свідчить те, що майже у кожному вольєрі є своє потомство. Відвідувачам можна побачити білого вовка, пуму, усурійських тигрів, леопарда, карпатську рись, ламу, ведмедів,  дикобразів, сурікатів, вінценосних журавлів, чорних лебедів, різноманітних мавп, павіанів гамадрилів і багато інших дивовижних тварин з усього світу. От такі бувають сюрпризи!! Це щось неймовірне для такого маленького населенного пункту як Мединичі. Усім, хто буде подорожувати Львівською областю, обов'язково раджу зупинитися біла цього об'єкту і нам,  вибагливим столичним туристам, переконатися вже в котре якою різноманітною, часом зовсім несподіваною, але  такою невичерпною на яскраві враження є наша Україна і віддані своєму покликанню люди!