Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

БРАТЕРСТВА ДУХ, або ДЕВЯТА ШКІЛЬНА ОСІНЬ

 
Чи задумувались ви, з чого починається згуртованість нашої великої гімназійної родини і на якому киті тримається? Та все ж просто - на міцному братерстві менших родин, себто в колективах кожного з класів.
А що й казати про дружність тих, хто провчився разом не рік і не два, а вже понад вісім!
Цьогоріч наш неповторний 9-А завзято почав свій перший випускний клас. До школи на 1 Вересня зійшлися такі знайомі незнайомці - бо доросліші, вищі, іще гарніші, ніж торік. А в найближчі вихідні і діти, й батьки гайнули на пікнік. Бо за літо всі страшенно скучили один за одним, бо осінь ще така тепла і бо це давня традиція, що ведеться із першого класу і відтоді не порушувалась ні разу.
І важко сказати, хто зазвичай радіє цій зустрічі більше - діти чи батьки. Другі, звісно, навіть не намагались претендувати на першість саме в цьому питанні, але і в їхніх очах ховалась якась дитяча лукавинка.
Всі учасники родинного свята готуються до нього заздалегідь. Не тільки напередодні дійства печуться пироги і всякі коржики, ¬- ще з літа соляться дачні помідори і чекає свого часу домашній соус ткемалі - те що треба до ароматного мяса з вогню. Хоча на природі, на просторі, під лагідним вересневим сонцем навіть звичайнісінькі бутерброди смакують по-особливому.
Але і м'ясо, і великий казан картоплі ніби з печі, і всякі смаколики, і кавуни, про які можна розповідати окрему історію, - усе це буде потім. Бо спершу - велике протистояння.
"А laser tag завтра буде!?" - ці звичні запитання до батьків тепер чомусь більше схожі на ствердження. Бо й ці лазерні бої теж стали частиною класної традиції. Дитяча команда проти дорослих, хто кого цього разу?  Жилети, бандани і розмальовані смугами обличчя. Знову одна гра за іншою, азарт і адреналін! То там, то там чути переможні вигуки. А стратегія і тактика у дітей уже не дитячі, та й досвід - багаторічний, тож батькам ведеться непереливки. Але очі однаково сяють у всіх, розпашілі обличчя свідчать про непогану розминку перед обідом. Який розпочнеться, як тільки вдасться зібрати на одній галявині футболістів, які вже гайнули на поле - хіба м'яча відібрати, а ще тих, хто завис над настільним іграми з молодшими братиками й сестричками, і скейтборди з гіроскутерами - хоч ховай!
Отаким був родинний старт нового навчального року - довгої і відповідальної дороги тривалістю дев'ять місяців, який дев'ятий "А" провів дев'ятого дня дев'ятого місяця 2018 року. А що цифри так зійшлися - то не забобони, то випадковість, бо ми віримо не в нумерологію, а в дух братерства, який єднає нас у рідній 48 гімназії.