Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Картинки по запросу закон украъни про освыту

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Капела Ревуцького

Запрошуємо на щорічний концерт з нагоди Дня Захисника України  

Гімназійну родину- гімназистів,батьків,учителів гімназії №48 запрошуємо на концерт 19.10  на 19:00  до Центрального будинку  офіцерів Збройних сил України 

 Наші добрі  друзі -  Капела ім. Л. Ревуцького -  запрошує всіх на музично-літературну виставу «Народжена Вільною», яка відбудеться 19 жовтня в Центральному будинку офіцерів ЗCУ і присвячена Дню Захисника України. 
У програмі беруть участь хор хлопчиків та юнаків Капели ім. Л.Ревуцького та театр тіней ДАНКО.
Ви почуєте пісні визвольного руху українського народу з ХVI по XXI століття.
У виставі використано реальні листи бійців з фронту, а також уривки з літературних творів. 

 Буде дуже цікаво.


 

Моя улюблена Україна: подорож до міста Одеси –«Перлини Чорного моря»

 
29 років  у гімназії №48 зародилася чудова традиція - подорожувати у дружньому колі колег напередодні професійного свята – Дня Учителя, яку започаткувала Маріанна Іванівна Босенко, директор гімназії №48, а підтримали батьки.
Ми безмежно щасливі, бо є частиною великої родини Гімназії №48. Дякуємо Вам, Маріанно Іванівно, і Вам, шановні  батьки , за казковий подарунок до Дня Учителя!!!
Адже  Ви подарували нам не просто поїздку до сонячної Одеси -  «Південної пальміри» , ви подарували нам емоції, які заряджають позитивом і енергією на весь навчальний рік, створюють фантастичний настрій та підтримують наш корпоративний дух. Бо час, проведений разом -  просто безцінний !!! Одеса відкрилася нам не тільки як місто, що відрізняється своєю історією, культурою та архітектурою, а й, крім того, має безліч цікавинок. Ми відчули її особливий настрій та гостинність.
Щиро Дякуємо !