Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Результат пошуку зображень за запитом "закон україни про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Пов’язане зображення  
До уваги батьків гімназистів
 
 
 
23 січня 2019 року запрошуємо  на розширене засідання батьківського комітету, голів батьківських рад класів та всіх бажаючих  з адміністрацією гімназії о 18 00 в  кабінеті № 21 (2 поверх). Дружньою батьківською родиною пропонуємо  обговорити  нагальні питання перспективного розвитку гімназії і просто поспілкувалися по-сімейному.
 
 
 
Адміністрація гімназії
 
 
 
 

Калейдоскоп педагогічної майстерності

19 жовтня 2018 року в 1 класах гімназії №48 відбувся калейдоскоп педагогічної майстерності «Один день роботи НУШ». Вчителі Макіна Н.В. та Вальоса І.Л. запросили на уроки батьків, своїх колег та адміністрацію гімназії. Усі, хто мали бажання ознайомитися із новими формами роботи вчителів з першокласниками у Новій українській школі, отримали масу позитиву та задоволення.
Під час ранкової зустрічі та уроків в рамках тижня «Ми- підприємливі» діти знайомилися з видатними славетними українцями, обговорювали, що необхідно сучасній молодій людині, щоб досягти успіху і здійснити свою мрію.
Інтегровані уроки математики і курсу «Я досліджую світ» відкривали для дітей нові таємниці знайомства з числами, їхнім взаємозв’язком із природою та навколишнім світом.
Вперед до нових звершень !