Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

День самоврядування - 2018

26 жовтня 2018  року, в останній день І чверті, в гімназії № 48  вже 28 років   поспіль  традиційно проводиться День  самоврядування. Батьки  є найактивнішими учасниками, за їхньої ініціативи складається  нетиповий для гімназії розклад занять. Гімназисти з нетерпінням чекають на цей день, коли протягом дня батьки проводять понад 120 уроків, гімназисти знайомляться з неординарними особистостями, які презентують свої професії, лідери самоврядування  із задоволенням виконують функції адміністрації гімназії.
Цього року розмаїття батьківських професій заграло новими барвами.
Родзинками цього дня стали виступ студентів Національної музичної академії України імені Петра Чайковського під керівництвом Кушнір А.Я., уроки «Є така професія захищати Україну» за участю військових Габулінського В., Станіславського М.В. та Шияна А.В., «Урок справедливості» за участю судді Тернопільського окружного адміністративного суду Хрущ Вікторії Леонідівни,  «Кроками до успіху» поділився з гімназистами ректор Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Корнієнко В.В. Своїми власними секретами успіху у житті поділилися представники «Школи героїв». Пізнавальними для слухачів були тренінг та інтерактивні психолога Марини Грибанової «Вся правда про наркотики» та інтерактивні заняття: «Протидія булінгу в дитячому та підлітковому середовищі» за участю старшого інспектора відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції – Занюк Л.Б. та лейтенанта поліції Федько Т.О. Важливість здорового способу життя підкреслили лікарі Лазарєва Олена Борисівна,  Анфілова Марина, Олімпійська чемпіонка з бігу Ірина Ліщинська, Заслужений майстер спорту, багаторазовий чемпіон з гонок Леонід Олександрович Протасов,  екс-захисник збірної України з хокею Олександр  Вікторович Побєдоносцев та Осіпов Сергій Володимирович.
Цього року багато батьків вперше спробували себе в ролі учителя, відчувши відповідальність,  натхнення та задоволення від спілкування  під час уроків. Їм це дуже сподобалось. Бо професія учителя  творча, креативна, заряджає неповторною енергетикою!
 А скільки ж позитивних емоцій отримали діти-майстри під час виготовлення поробок, квіткових композицій на майстер-класах!
Виховне значення таких заходів безцінне, адже гімназисти дізнаються про важливість кожної  професії із перших вуст, від найрідніших людей – власних батьків.
Переповнені незабутніми враженнями від сьогоднішнього дня гімназисти 48  пішли на канікули.
Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку всім батькам та родинам, які взяли активну участь у цьому надзвичайному дні!