Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

Цікаві канікули

 
З 01 по 04 листопада 2018 року дружня гімназійна родина 48-ої продовжувала подорож Італією.
Верона, Мілан та Венеція наповнені цілковитою романтикою, безмежною красою та безтурботною атмосферою. Навіть, якщо ви не романтик, тут ви станете ним, бо цього вимагатиме ваша душа!
Верона- столиця закоханих, неповторні враження відчуваємо під час відвідин замку-фортеці, середньовічних правителів Скаліджерів, старовинного мосту П’єтра, прославленою Арени, де в часи Римської імперії відбувалися гладіаторські бої, а в наш час розігруються чудові оперні спектаклі. Саме тут розташований балкон Джульєтти, з якого юна чудова дівчина клялась у вічному коханні своєму Ромео.
Мілан зачаровує з першого погляду і назавжди: Міланський замок, побудований у XV столітті, як резиденція міланських герцогів, гостинно відкриває зали музею, розповідаючи про неповторного Леонарда Да Вінчі, який особисто займався оздобленням замку. Велична готична будівля собору є символом Мілану, галерея Віктора Еммануїла ІІ, мозаїчні прикраси, скульптури, фрески, знаменитий скляний купол, і звичайно, Ла Скала.
Казкова Венеція  прекрасна навіть під час дощу: палац Дожів- резиденція правителів Венеції, знаменитий міст Зітхань та міст Ріальто. Мріємо про наступні подорожі Італією.