Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

Київський військовий ліцей імені Івана Богуна

До Дня визволення Києва від німецько-фашистських загарбників 6-А клас на чолі з класним керівником Тарасевич С.Ю. та батьками відвідали Київський військовий ліцей імені Івана Богуна та алею Слави. Дітям випала нагода спостерігати за навчанням ліцеїстів, які мотивувати їх до постійного розвитку і вдосконалення, також побачити всебічну підготовку та її особливості майбутніх офіцерів Збройних сил України: практику і польовий вишкіл, спорт, загартування, вивчення англійської мови, виховання готовності до захисту України. Діти та дорослі були вражені тим, як керівництво та особовий склад Ліцею робить все можливе для всебічного розвитку своїх вихованців.
   Київський військовий ліцей імені Івана Богуна запрошує на навчання потенціальних захисників України.