Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

Відзначаємо День Соборності України

21 січня 2019 року учні  9-х класів гімназії №48  на чолі  з учителями Пришляк Л.Б., Крамар І.Б. та  соціальним педагогом Лашковою Г.С. відвідали урок  патріотичного виховання в колонній залі КМДА, який був організований ГО «Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка» у партнерстві з комунальною бюджетною установою «Київський міський центр допомоги учасникам АТО» та ГС «Мужність» з нагоди відзначення 100-річчя проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, Дня Соборності України. Гімназисти  мали можливість поспілкуватися  із корифеєм українського слова, професором, доктором філологічних наук, заслуженим діячем науки і техніки України  -  Іваном Пилиповичем Ющуком, який надзвичайно влучно підкреслив роль і значення української мови для молодого покоління, яке буде розбудовувати майбутнє України.
Разом з ним ми поринули в спогади про 22 січня 1990 року, коли мільйони українців вишикувались в справжній «живий» ланцюг, що розтягся від Києва до Львова. Вони відзначали День Соборності, День своєї української єдності та свободи.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб!