Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

«Ти не один»

З 21-31 січня 2019 року гімназисти долучилися до міської благодійної акції «Ти не один», приуроченої до Всесвітнього дня онкохворої дитини, який відзначатиметься 15 лютого. Сьогодні гімназисти на чолі з соціальним педагогом Лашковою Г.С. передали листи та малюнки зі словами щирої підтримки онкохворим дітям шкільному поліцейському Грицюк Р.М., яка має доставити їх до гематологічного відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Щиро вдячні всім, хто долучився до цієї акції.