Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

«Земля моя — краса моя»

05 лютого 2019 року гімназисти 10-Б класу на чолі з класним керівником Петровською Н.М відвідали Національний музей «Київська картинна галерея»,  де мали  можливість познайомитися з ретроспективною виставкою «Земля моя — краса моя» - впізнаваних пейзажів народного художника України, Івана Марчука. Діти із захопленням милувалися  полотнами авторської техніки «пльонтанізм», які художник почав створювати з 1972 року. Неймовірні почуття гордості  від знайомства з видатною особистістю сучасності та можливість поспілкуватися  з генієм українського мистецтва залишать яскраві спогади на все життя!