Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

Щиро дякуємо батьківській громаді!

 
Проект «ART-VESNA» в гімназії №48 розпочато!
Щиро дякуємо нашим любим батькам за справжнє святкове відчуття весни, позитивний настрій на її початку!
05 березня 2019 року в гімназії №48 відбувся прем’єрний показ вистави "33 постріли"  у виконанні акторів  Театру Між Трьох Колон  - традиційний   подарунок для інтелектуального, інтелігентного та чарівного колективу рідної Альма матер! Неповторне задоволення під час спільного перегляду   вистави отримали учителі та батьки  гімназистів від гри талановитих акторів у неймовірних історіях, розкритих  А. Чеховим, які  ожили  на сцені в 4-х історіях "Ніч перед судом",  "Сватання",  "Трагік мимоволі", "Ведмідь".
Щиро дякуємо батьківській громаді!