Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

В гімназію №48 міста Києва завітала яскрава, чарівна весна!

 
Сірою та сльотавою може з’явитися  весна у велике місто. А в гімназію №48, що на вулиці Прорізній міста Києва, перший промінчик сонця, немов за помахом чарівної палички, перетворив усі приміщення рідної Альма-матер у неповторний «заквітчаний простір» напередодні підготовки до весняного FESTу «В обіймах весни», що відбудеться 20-21 березня 2019 року. Це спільний подарунок для всієї гімназійної родини – батьків, учителів та гімназистів - яскраве закінчення третьої чверті, створення неповторної атмосфери свята та нестримного потоку інтелектуальних, музичних, спортивних змагань, майстер-класів, тревел-шоу та літературних зустрічей… Дякуємо нашим любим батькам за підтримку та активну допомогу у спільній роботі над чарівним перетворенням приміщень гімназії для наповнення гімназійного життя яскравими барвами весни, чарівністю квітів, що зігріває душу кожного, та  активною участю у проведенні весняного FESTу «В обіймах весни».
Чекаємо на весняний FEST «В обіймах весни»!