Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

 

Італійські канікули.«Чарівність Європи весною».

 
З 22-29 березня 2019 гімназисти 5-9 класів під керівництвом класних керівників Пухнатої Л.А., Тарасевич С.Ю., Нагорнюк І.Г., Таланюк В.В., Тіщенко С.М. та Крамар І.Б. здійснили подорож «Чарівність Європи весною».
Першою зупинкою наших італійських канікул стало м. Любляна-столиці Словенії і чарівне невеличке містечко Блед з мальовничим острівцем серед озера, замком на скелястій кручі і обрисом Юлійських Альп на дальньому плані - все це створило приголомшливий краєвид. Блед по праву називають «перлиною Альп».
Наше знайомство з Італією ми розпочали із «Зарученої з морем», - так кажуть про Венецію - найбільш витончене і таємниче місто Італії. Ось вона - неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново.
Далі нас чекала «Столиця романтиків і закоханих». Верону називають містом вічної любові, і шедевром італійської архітектури. Потрапивши сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного.
 Озеро Гарда- це шедевр природної краси, живописний куточок Італії та улюблене місце відпочинку гостей з багатьох країн. Альпійські скелясті гори переплітаються тут з піщаними пляжами і оливковими гаями, надаючи цій місцевості особливий середземноморський колорит. Через ворота древнього замку, оточеного водою, ми потрапили в курортне містечко Сірміоне.
 Флоренція – це не просто італійське місто, це – сама Італія.  Це не тільки музей під відкритим небом, це ще й вузенькі вулички, середньовічні церкви і ремісничі майстерні.
І "вишенькою на торті" наших канікул стало місто Трієст на березі Адріатичного моря!