Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

Районний проект «ART- VESNA» в гімназії №48 стартував!

 
До Дня народження Сержа Лифаря, видатного киянина та українця, засновника Академії танцю при оперному театрі «Гранд-опера», ректора Інституту хореографії та Університету танцю Парижа, почесного президента Всесвітньої ради танцю ЮНЕСКО 02-03 квітня 2019 року для гімназистів 11-х класів були проведені тематичні уроки художньої культури. Неповторні сторінки життя Сергія Лифаря, якого сучасники називали «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття», яскраво промайнули перед гімнастами, створюючи відчуття гордості за нашого співвітчизника, який навіть у  передсмертній записці до дружини підписався: «Серж із Києва. Українець до кінця».