Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

Звітно-виборні збори первинної профспілкової організації.

13 травня 2019 року в гімназії №48 відбулися звітно-виборні збори первинної профспілкової організації. Участь у звітно-виборних зборах взяли 52 члени профспілки. Голова ПК – Чумак Т.Л. звітувала про роботу профспілкового комітету за період з 2015по травень 2019 ріку. Член ПК – Лашкова Г.С. звітувала про роботу ревізійної комісії за період з 2015по травень 2019 ріку. Відбулися відкриті вибори голови профспілкового комітету та членів профспілки гімназії №48. До складу профкому обрано: Майданову Т.О., Комарову Г.М., Гончарука М.Д., Заневську Д.Ю., Лашкову Г.С. Головою первинної профспілкової організації одноголосно обрано Чумак Т.Л.