Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

«Загадки Європи»

13 травня 2019 року в гімназії 48 стартував Тиждень іноземних мов. У рамках тижня гімназисти 6-8 класів готували стіннівки, вислови відомих  людей про дружбу, школу, кохання та життя, що зараз прикрашають приміщення рідної Альма-матер.
14 травня  в актовій залі гімназії було проведена традиційна інтелектуальна гра «Загадки Європи» для учнів 7-А, 7-Б та  6-Б класів трьома іноземними мовами. Перший етап включав у себе питання польською мовою, другий – французькою, а третій етап проводився англійською мовою. За результатами трьох етапів команда «Сімпсони» (7-Б) з кількістю 20 балів посіла І місце, команда «Марвел» (7-А) – ІІ місце та команда «Лінгвісти» (6-Б). Музичні виступи гімназисток Долішної Ольги (6-Б) та Жолкевської Марії (9-А) створювали неповторну атмосферу романтики та налаштовували гравців на здобуття перемоги. Вітаємо переможців та чекаємо на зустріч з чарівною Польщею наступними днями.