Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

День польської мови

 
В рамках тижня іноземних мов 15 травня 2019 року День польської мови розпочався з презентації відео про Польщу, котрі демонструвалися в холі гімназії. Також гімназисти 7-А класу  радо вручили учням гімназії мотивуючі передбачення на день польською мовою.
15 квітня 2019 року, в рамках тижня іноземних мов, учні 8-Б класу разом з вчителем польської мови Нагорнюк І.Г. провели брейн ринг "А що ти знаєш про Польщу?", а учні 8-А класу продемонстрували свої знання польської кухні й приготували найвідоміші польські десерти. Не залишилися без уваги і молодші школярі, яким учениці 8-Б класу підготували презентацію "Легенди Польщі".Вчитель Дудка І.П. разом з учнями 7-Б класу "зварили" національні польські страви - бігос і журек. Не залишилися без уваги і молодші школярі, яким учениці Також гімназисти 10-Б ознайомили учнів з видатними постатями польської історії.
Було цікаво.