Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

Відзначаємо День Києва !

В рамках святкування Дня Києва  26 травня 2019 року учні 6-Б класу гімназії №48  разом з класним керівником Нагорнюк І.Г. стали учасниками Фестивалю архітектури для дітей Archikidz, адже будувати розумне місто разом з дітьми - це не мрія, а реальність. Гімназисти активно працювали  у "Великій архітектурній майстерні". Майстер-клас провели 20 провідних архітекторів та урбаністів, які навчали проектувати, творчо мислити та презентувати свої ідеї в умовах гри та співпраці. Під час майстер-класу учні не просто досліджували поняття розумного міста, а вчилися змінювати простір під потреби людини.