Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Випускний вечір 11-х класів

27 червня 2019 року гімназія №48 Шевченківського району міста Києва у приміщені Київського Палацу дітей та юнацтва проводжала у широкий манливий світ дорослих своїх випускників.
Щирі вітання почули гімназисти  від батьків, друзів, учителів.
Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та свідоцтво про повну загальну середню освіту з відзнакою було видано учням:
11-Б класу:
Видренко Марії;
Гузар Анастасії;
Гученко Софії;
Корнієнко Ірині.
Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» та свідоцтво про повну загальну середню освіту з відзнакою було видано учням:
11-А класу:
Дзюбі Анастасії;
Іовенко Маріанні;
Корінь Олександрі;
П’ятницькій Катерині.
11-Б класу:
Петренко Кароліні.
Тепло і чуйність гостей та випускників, феєричний, незабутній концерт гімназистів з неповторними ліричними піснями, спортивними та цирковими  етюдами, виступами з яскравими спецефектами  та танцювальними композиціями, - об’єднали зусилля всіх членів гімназійного братерства у єдиному вирі щирої, відданої любові до Альма-матер та рідної Батьківщини-України.
Любі наші випускники! Щиро бажаємо, щоб на наступному етапі вам було не менш затишно і комфортно, ніж в нашій, без перебільшення, НАЙКРАЩІЙ  гімназії 48!!! Це буде новий етап, сповнений яскравими подіями, емоціями, і в ньому, звичайно ж, завжди буде місце для справжніх шкільних друзів!
Нехай кожен наступний день буде цікавішим за попередній!
А гімназійні роки нехай назавжди залишаться дуже приємними спогадами.
Будьте щасливі!