Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "літні канікули"
 
Вітаємо  з літнім відпочинком!
Щиро вітаємо всіх гімназистів, батьків та учителів з початком літніх канікул!
Нарешті настала довгоочікувана пора року – пора квітів і метеликів, пора відпусток й теплого моря, канікул та відпусток,  пора нових відкриттів та звершень!
Щороку ми з трепетом чекаємо тепла, сонця, соковитих фруктів та  ягід, мріємо опинитися на березі річки або моря, нікуди не поспішати, просто відпочивати.  Літні канікули – найочікуваніша подія в житті кожного: стільки всього хочеться встигнути за ці короткі місяці літа! 
  Нехай кожен день дарує  яскраві емоції, літо буде наповнене мандрами та смаколиками… Сонячних днів,  веселих екскурсій, чудового настрою, приємного та активного відпочинку!
    Бажаємо всім гарно відпочити та отримати натхнення на наступний навчальний рік!
Адміністрація гімназії

Випускний вечір 11-х класів

27 червня 2019 року гімназія №48 Шевченківського району міста Києва у приміщені Київського Палацу дітей та юнацтва проводжала у широкий манливий світ дорослих своїх випускників.
Щирі вітання почули гімназисти  від батьків, друзів, учителів.
Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» та свідоцтво про повну загальну середню освіту з відзнакою було видано учням:
11-Б класу:
Видренко Марії;
Гузар Анастасії;
Гученко Софії;
Корнієнко Ірині.
Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» та свідоцтво про повну загальну середню освіту з відзнакою було видано учням:
11-А класу:
Дзюбі Анастасії;
Іовенко Маріанні;
Корінь Олександрі;
П’ятницькій Катерині.
11-Б класу:
Петренко Кароліні.
Тепло і чуйність гостей та випускників, феєричний, незабутній концерт гімназистів з неповторними ліричними піснями, спортивними та цирковими  етюдами, виступами з яскравими спецефектами  та танцювальними композиціями, - об’єднали зусилля всіх членів гімназійного братерства у єдиному вирі щирої, відданої любові до Альма-матер та рідної Батьківщини-України.
Любі наші випускники! Щиро бажаємо, щоб на наступному етапі вам було не менш затишно і комфортно, ніж в нашій, без перебільшення, НАЙКРАЩІЙ  гімназії 48!!! Це буде новий етап, сповнений яскравими подіями, емоціями, і в ньому, звичайно ж, завжди буде місце для справжніх шкільних друзів!
Нехай кожен наступний день буде цікавішим за попередній!
А гімназійні роки нехай назавжди залишаться дуже приємними спогадами.
Будьте щасливі!