Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

День Самоврядування!!!

25 жовтня 2019  року, в останній день І чверті, в гімназії № 48  вже 29 років   поспіль  традиційно проводиться День  самоврядування. Батьки  є найактивнішими учасниками, за їхньої ініціативи складається  нетиповий для гімназії розклад занять. Гімназисти з нетерпінням чекають на цей день, коли протягом дня батьки проводять понад 120 уроків, гімназисти знайомляться з неординарними особистостями, які презентують свої професії, лідери самоврядування  із задоволенням виконують функції адміністрації гімназії.
Цього року розмаїття батьківських професій заграло новими барвами.
Родзинками цього дня стали виступ студентів Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, уроки розвитку інформаційних технологій, зустріч з головою федерації кіберспорту України, засновником кіберспортивної платформи ESM.one, створення спецефектів у кіно, фінансової грамотності, основ бізнесу, громадянської освіти, основ Конституції, прав та обов’язків громадян України, взаємовідносини та  протидія булінгу у дитячому середовищі, уроки хореографії та майстер-клас зі скандинавської ходи, історія вітчизняної мультиплікації та літературні читання авторських оповідань, зустріч з давніми знайомими – представниками видавництва «Старого Лева», уроки екобезпеки, майстер-класи з виготовлення екоречей та проєкт «Екологія та майбутнє» та неповторні екскурсії «Вуличками старого Києва», відвідування оригінальної виставки Ґунтера фон Гаґенса «Всесвіт тіла», навчальні екскурсії до Вищого антикорупційного суду України , Верховної Ради України, профорієнтаційні уроки на базі  Київського національного університет імені Тараса Шевченка, подорож до Білої Церкви - Державного  дендрологічного парку «Олександрія» НАН України, перегляд кінофільму «Захар Беркут» та багато інших цікавинок.
Цього року багато батьків вперше спробували себе в ролі учителя, відчувши відповідальність,  натхнення та задоволення від спілкування під час уроків. Їм це дуже сподобалось. Бо професія учителя  творча, креативна, заряджає неповторною енергетикою!
 А скільки ж позитивних емоцій отримали діти-майстри під час виготовлення поробок, осінніх та еко композицій на майстер-класах!
Виховне значення таких заходів безцінне, адже гімназисти дізнаються про важливість кожної  професії із перших вуст, від найрідніших людей – власних батьків.
Переповнені незабутніми враженнями від сьогоднішнього дня гімназисти 48  пішли на канікули.
Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку всім батькам та родинам, які взяли активну участь у цьому надзвичайному дні!