Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

 

«Ніч перед Різдвом в гімназії №48»

Вся гімназійна родина: гімназисти, батьки та учителі з нетерпінням чекали на найвеселіші  свята року – Новий рік та Різдво.  
20 грудня 2019 року дітлахи очікували на «Ніч перед Різдвом в гімназії №48», яка дійсно подарувала дива: Цього року ми поринули у національні традиції святкування свят.
Українці здавна бережуть і шанують традиції Різдва, які в нашій країні значно відрізняються від європейських. Вважається, що чим більше колядників відвідає оселю, тим щедрішим буде для родини рік, так  гімназисти 10-А , розпочали наше святкування Вертепом!
У першій частині Вертепу  розігрувалися сцени, пов’язані з народженням Христа й біблійними персонажами. Друга — описувала історії з життя людей. Неодмінний атрибут вертепу — різдвяна зірка- символ радості, і  саме вона несе новину про народження Ісуса. Діти показували  живий вертеп, в якому ролі різних персонажів виконують живі люди.
Ще однією традицією святкування Різдва в Україні є ворожіння. Вважалося, що в цей день воно найправдивіше, оскільки межі між світами живих і мертвих стають найбільш тонкими, і потойбічні сили проникають у людський світ, відкриваючи таємниці майбутнього.
Ворожінням займалися переважно дівчата. Вони ворожили на добрий врожай, погоду, багатство, а найбільше — на здійснення бажань , так родзинкою з 20 різних локацій стало: «Традиційні Різдвяні ворожіння для дівчат», які проводили батьки у супроводі пісень, що виконували дівчата; а також  майстер-класи «Різдвяний віночок», «Художне фехтування», «Новорічна іграшка», «Смаколики із солоного тіста»; гра Quizizz «Загадкова Європа», інтерактивна гра «Еліас», квести «Фізична міні лабораторія», «Світло та колір», «Магія кіно»; Караоке , створення новорічних листівок-побажань та Новорічна святкова дискотека! І однією з найкращих традицій, якої досі дотримуються більшість українців на Різдво, є проведення часу з родиною. Наша гімназійна родина вже вдруге разом насолоджувалася святом!  Дякуємо всім батькам та колегам за успішний день, за плідну співпрацю!
 Свято відбулося!