Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

 

Соціально-психологічна служба гімназії №48 дає поради.

Друга половина жовтня та початок листопада виявилися насиченими тематичними всесвітніми днями та подіями.
Діти краще за все навчаються, розвиваються та пізнають наш світ саме через гру та нестандартні способи взаємодії з ними. Інколи нам самим треба перевтілитися в роль дитини, щоб бути з нею на «одній хвилі» світосприйняття. Найбільш плідний період  для становлення різносторонньої, толерантної та пристосованої до сучасних умов світу дитини - це період молодшого шкільного віку. Вкладаючи в дітей змалечку суспільно важливі принципи та цінності, ми захищаємо своє та їхнє майбутнє від емоційної деформації.
За період жовтня  психологічною службою гімназії проводилися різноманітні заходи та заняття, приурочені до таких днів як: День збільшення психічних сил, Всесвітній день дівчаток, Міжнародний день терпимості (толерантності) тощо.
Діти вчилися диференціювати емоції свої та однокласників, долати тривожні стани, конструктивно виплескувати агресію, вчилися знешкоджувати власні страхи, комунікувати на основі доброзичливості, поважати особистості одне одного.
Активні заходи проводилися з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних вимог. Інтерактивні заняття, бесіди, комунікативні клуби, групові вправи та «Коло спільноти»  додавали дітям сил, знижували їх тривожність, сприяли розвитку емоційного інтелекту, покращували та прискорювали адаптаційний період .