Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

 

 

Важлива інформація для роботодавців та фізичних осіб-підприємців | "Новый  Визит" Геническое интернет-издание
 

 

 

 

 
Всі учні гімназії продовжують навчатися
онлайн до  30 квітня 2021 року.
 
Розклад онлайн уроків на нашому сайті.
 
Бажаємо всім здоров’я.
 
Маріанна Іванівна
 

 

 

 

Шановна гімназійна родино!

На жаль, закінчився земний шлях нашої дорогої Людмили Іванівни Охватенко - актриси, режисера-постановника, засновника гімназійного театру «Ніка». Пішла з життя людина з великим добрим серцем, чиєї любові і щирості вистачало і на дітей, і на вчителів.
Перші кроки театрального мистецтва ми опановували пліч -о-пліч з Людмилою Іванівною і з учителями, які повірили в її запальні слова та яскраву ідею створити шкільний театр.
Перші репетиції, довгоочікувана прем’єра, аплодисменти, успіх… Її таланту режисера, щирого друга і надійного помічника міг би позаздрити будь-який професійний колектив. Нам, вчителям, її люблячим вихованцям завжди не вистачатиме її усмішки, жартів, впевненості і переконливості, що ти все зможеш. Її щирості, професіоналізму і гарячого серця вистачало на усіх: і на сім’ю, і на школу, де був її другий дім, її віддана гімназійна родина, театральний колектив «Ніка».
Завдяки унікальній майстерності Людмили Іванівни, її вмінню знайти вдалий підхід до учнів 1-11 класів, зробивши їх членами єдиного театрального колективу, за 20 років театральний гурток перетворився на неповторний осередок майстерності, здобув звання: «Зразковий художній колектив», «Народний художній колектив». Головним своїм завданням, як режисера гімназійного театру, Людмила Іванівна вважала «створення кожній бажаючій дитині ситуацію успіху». Багато її вихованців працюють акторами та режисерами, реалізуючи свої таланти в різних студіях, театрах міста Києва, в Україні та за кордоном.
Вся гімназійна родина висловлює слова співчуття родині дітям, онукам Охватенко Людмили Іванівни. Нехай наші молитви та щира підтримка полегшать гіркоту втрати та родинне горе.