Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Учнівський квиток

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Українська Школа

Оголошення:

Запрошуємо наших талановитих учнів, батьків та вчителів активно підтримати проєкт #вишиванка_єднає #вишиванка_Україна           красивими  малюнками і орнаментами української вишиванки, що зберігається вдома, фотографіями у вишиванках індивідуально та  в родинному колі (якщо ви дозволите і  без прізвищ)!Презентуємо свої роботи та фото до дня Вишиванки 19 травня 2022!

Дистанційне навчання продовжується

Ми щиросердно дякуємо нашим захисникам та захисницям за відвагу, мужність і неймовірну силу в протидії російській агресії.
Наше сьогоднішнє завдання і для дітей, і для дорослих – бути рішучими, позитивно налаштованими на зацікавленість у навчанні,  формуванні внутрішнього  стимулу пізнавати нове в результаті  щоденної спільної  праці заради успіху.
Вчителі гімназії №48 Шевченківського району міста Києва продовжують  надавати освітні послуги: проводять онлайн уроки в Skype,  Zoom,  Google класі за розкладом, розміщеному на сайті гімназії, до яких підключаються наші учні з усіх куточків України та з-за кордону; вихователі ГПД, керівники гуртків, соціально-психологічна служба гімназії працюють з учнями після уроків.
Гімназисти активно долучилися до конкурсу творчих робіт – створення авторських віршів та малюнків – челенджу «Світло крізь темряву!»
Віримо в Перемогу! В щирому єднанні учні, батьки та вчителі наближають світле майбутнє для рідної України! Україна понад усе!