Get Adobe Flash player

Другий рік Нової української школи в нашій гімназії

 

 
Інформація для батьків про умови прийому дітей
до 1-х класів гімназії № 48 

 Картинки по запросу Нова украинська школа гыфка   

 

 

 


 

Розпорядження про  закріплення за закладами загальної
середньої освіти Шевченківського району міста Києва територій обслуговування
у 2019-2020 навчальному році
  

 
 

 
ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ   ГІМНАЗІЇ  №  48
ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  МІСТА  КИЄВА
 
вул. Прорізна - 4, 6, 10, 12, 16/2, 18/1, 18/1-г, 20, 22а, 22б, 22в (парні номери)
вул. Бориса Грінченка -  вся
вул. Малопідвальна -  вся
пров. Шевченка Тараса- весь
вул. Паторжинського - вся
вул. Іринінська -вся
вул. Золотоворітська - вся
вул. Володимирська –  34, 37, 40/2 

 

  Необхідні документи при прийомі дітей до 1-х класів:

 

- заява батьків;

- документ, що  підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування гімназії, реквізити якого вказуються в заяві:

- паспорт одного з батьків,
- довідка про реєстрацію місця проживання,
- витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання,
- довідка про взяття на облік внутрішньо перемащеної особи,
- документ, що засвідчує право власності чи користуванням житлом,
- рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення,
- довідка про проходження служби у військовій частині
- акт обстеження умов проживання або будь-який інший офіційний документ, що підтверджує місце проживання.

- медична довідка, карта щеплень (копія);

- копія свідоцтва про народження;

- фотокартки 3х4 (2 шт.).


 
Зразок медичної довідки

 


 

 

Як налаштувати дитину на шкільний ритм

Результат пошуку зображень за запитом "як налаштувати дитину на шкільний ритм"

Ці 6 порад психолога допоможуть полегшити адаптаційний період першокласника в школі, а також підкажуть батькам правильну лінію поведінки на цьому новому етапі життя

1.     Зберігайте спокій і впевненість в тому, що все буде добре. Звичайно, кожна мама чи тато хвилюються за свою дитину, особливо в такий відповідальний момент – перший раз в перший клас. Але пам’ятайте, що саме своїм настроєм і своїми думками, ми формуємо у дитини установку на майбутнє навчання в школі. Тому намагайтесь продемонструвати дитині свою впевненість в тому, що все буде добре, свій спокій і віру в сина/дочку. Ні в якому разі не лякайте дитину школою, стримуйте свої побоювання і острахи. Просто вірте в свою дитину і сприймайте її такою, як вона є.

2.     Формуйте позитивне ставлення до школи і вчителів, але водночас будьте чесними.Не варто ідеалізувати школу, говорячи, що там буде безмежно весело, цікаво, захоплююче. Слід говорити правду про можливі труднощі, про необхідність слухати вчителя, виконувати інструкції, які інколи не подобаються. Але обов’язково переконуйте дитину в тому, що все буде добре, що вона справиться, зможе знайти те, що їй до душі, знайде друзів і отримає радість від пізнання нового.

3.     Завжди позитивно відзивайтеся про школу і вчителів. Діти в такому віці все ще дуже залежні від батьківської думки. Вони складають свою думку, своє враження про щось нове (в даному випадку про школу) на основі висловлювань і ставлень батьків. Тому, якщо ви хочете, щоб вчитель став авторитетом для вашого першокласника, ніколи не говоріть поганого про нього при дитині. Це сприятиме гарній поведінці дитини в школі і додасть мотивації до навчання.

4.     Уникайте додаткових стресів і навантажень. Рекомендується не відправляти дитину одночасно в перший клас і якусь секцію або гурток. Початок навчання у школі і так є серйозним стресом для 6-7-річних дітей. Тому, якщо заняття спортом і музикою здаються вам необхідною частиною виховання вашої дитини, почніть водити її туди за рік до початку навчання або після того, як диина адаптується. Повноцінний відпочинок на цьому етапі дуже важливий. Тому нехай дитина проводить більше вільного часу на свіжому повітрі, граючись з друзями.

5.     Слідкуйте за режимом дня і повноцінним харчуванням. Розпорядок дня, який не змінюється, допоможе дитині швидше адаптуватися до нових умов. Якщо ваш першокласник – шестирічка, то бажаний і денний сон хоча б на одну годину. Особливо зверніть увагу на харчування дитини. У її раціоні повинні бути присутніми білки (м’ясо, риба, сир, яйця), молочні продукти, вершкове і рослинне масло, свіжі овочі і фрукти, соки. Організм зараз як ніколи потребує додаткової енергії, адже справитися і пристосуватися до нових умов – досить серйозне завдання.

6.     Будьте особливо уважними до почуттів дитини в перші місяці. Не пропускайте труднощі, які можливо, виникнуть у дитини. Слухайте сина/доньку, говоріть про школу, про події, про почуття. Намагайтеся разом знаходити шляхи, розповідайте про себе в шкільні роки. Будьте з дитиною більш терплячими і чуйними, щоб вона відчувала спокій і підтримку вдома.

Успіхів вам!

https://dytpsyholog.com/