Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Qr-код

Безпека дитини

   

 У нашій гімназії велика увага приділяється охороні життя та безпеці життєдіяльності  учнів.

 
З першого кроку дітей зустрічає система контролю за відвідуванням ними навчального закладу, їх прибуттям та виходом з гімназії.
Кожного дня батьки можуть ознайомитись з обліком навчальних досягнень та відвідуванням (пропуском) занять учнями через освітню мережу "atoms.com.ua" (Код доступу індивідуальний для учнів та батьків)  
  Вхід та вихід з приміщення гімназії здійснюється тільки по персональній магнітній картці, що унеможливлює проникнення сторонніх осіб на територію закладу та самовільний вихід учнів за її межі.
За всіма коридорами та приміщеннями у гімназії та навколо неї ведеться відеоспостереження.

  

Класні керівники постійно проводять бесіди з правил поведінки під час уроків, на перервах, у громадських місцях, на відпочинку. Чотири рази на рік проводяться інструктажі з техніки безпеки.

   

Три рази на навчальний рік у гімназії проводяться тижні безпеки життєдіяльності та День ЦО, на яких відбуваються заходи з теоретичного засвоєння знань основ пожежної безпеки, дорожнього руху, поводження з незнайомими предметами, з газом, на водоймах у літній та зимовий  періоди, у лісі тощо. Під час цих тижнів учні також набувають практичних навичок  надання долікарської допомоги.
У гімназії на навчальний рік розробляється план заходів профілактики побутового травматизму серед учнів.
Враховуючи місцезнаходження навчального закладу, у гімназії велика увага приділяється безпеці дорожнього руху. У вересні, листопаді та квітні кожного навчального року проводяться заходи з вивчення правил дорожнього руху та попередження дитячого травматизму на дорозі: інтерактивні уроки, вікторини, театралізовані вистави, рейди юних інспекторів дорожнього руху.
З метою попередження травмування дітей в наслідок дорожньо-транспортних пригод в гімназії встановлений шлагбаум.  

 

 

Шановні батьки! Саме цінне, що є у житті – це здоров’я дітей. Тільки необдумані кроки дітей та дорослих приводять до непередбачуваних наслідків.
Просимо Вас, разом з нами, кожен день вести розмову з  дітьми про безпечне розумне поводження у будь-якій життєвій ситуації, адже профілактика травматизму - найдієвіший спосіб уникнення травм.