Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Qr-код

Безпека дитини

 
Забезпечення комфортних і безпечних умов навчання та праці в гімназії №48
Приміщення і територія закладу освіти є безпечними та комфортними для навчання та праці
 З першого кроку дітей зустрічає система контролю за відвідуванням ними навчального закладу, їх прибуттям та виходом з гімназії.
logoКожного дня батьки можуть ознайомитись з обліком навчальних досягнень та відвідуванням (пропуском) занять учнями через освітню мережу "Єдина школа" (Код доступу індивідуальний для учнів та батьків) 
 

  Вхід та вихід з приміщення гімназії здійснюється під наглядом охорони та чергового адміністратора, що унеможливлює проникнення сторонніх осіб на територію закладу та самовільний вихід учнів за її межі.

 

 

 
За всіма коридорами та приміщеннями у гімназії та навколо неї ведеться відеоспостереження.
 
 
 
 
 
 
 
 
Однією з важливих умов для освітнього процесу є безпечне та комфортне освітнє середовище.    Оглянувши  територію та приміщення гімназії №48, можна дійти висновку, що  в нашій гімназії зроблено все для безпеки та комфорту дітей та дорослих:

•         територія огороджена ,
•         немає  доступу  для стороннього автотранспорту, встановлений шлагбаум,
•         немає на території закладу «схованок» – де учні можуть залишитися без нагляду дорослих ,
•         облаштування спортивних та ігрових майданчиків для учнів є безпечними для дітей (справність інвентарю, відсутність ям, пошкоджень покриття та інших загроз травмування для дітей);
•         озеленення території є достатнім,
•           облаштування приміщень закладу загрози для травмування учнів та працівників  не несе (неслизька підлога, належним чином встановлені меблі у навчальних кабінетах, незагромаджені коридори, тощо)

 

 
 
 
 
 
 
 
Постійний   (затверджений) режим прибирання забезпечує чистоту та охайність місць спільного користування, коридорів та навчальних приміщень, спортивної зали чи дотримується режим провітрювання приміщень.
Туалетні кімнати, відповідають санітарним умовам та облаштуванню усім необхідним (відокремлені кабінки з дверима, вода, мило, папір, рушники тощо).

В гімназії  дотримуються санітарно-гігієнічні  вимоги щодо: • температурного режиму у приміщенні школи; • рівня освітлення • забезпечення питного режиму ( кулери, кип’ячена вода); з учнями проводиться  бесіди щодо дотримання гігієнічних вимог (є інформаційні плакати/стенди тощо. Три рази на навчальний рік у гімназії проводяться тижні безпеки життєдіяльності та День ЦЗ, на яких відбуваються заходи з теоретичного засвоєння знань основ пожежної безпеки, дорожнього руху, поводження з незнайомими предметами, з газом, на водоймах у літній та зимовий  періоди, у лісі тощо. Під час цих тижнів учні також набувають практичних навичок  надання долікарської допомоги.
Безперечно, для комфортного перебування у закладі важливий дизайн середовища, якість якого має безпосередній вплив на мотивацію до навчання   Гнучкість дизайну. Поділ навчального кабінету початкової школи на осередки для різних видів роботи та відпочинку учнів (осередки навчання, читання, зберігання наочності та навчальних матеріалів, експозиції, робоче місце вчителя тощо). • Ергономічні меблі (меблі різних ростових груп, наявність підставок для приладдя на стільниці, заокруглені кути стільниць, спинок та сидінь).
   • Відсутність надлишкового нагромадження. І все це стосується учнів початкової, середньої та  старшої школи. Зміни вдало відбулися: тепер в більшості кабінетів учень має свою парту,  свій особистій простір, який ніхто не порушує.
  В наявності  місця  для відпочинку дітей під час перерв (місця для сидіння)  та квіти у горщиках,  які не відволікають  увагу і гармонують  із кольором стін.
 Облаштовані місця для роботи та відпочинку педагогів, які є і в навчальних кабінетах, і в учительській кімнаті.
З початком військової агресії росії, введенням в країні воєнного стану пріоритетним у роботі гімназії стало збереження життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу. Був розроблений алгоритм роботи гімназії під час дії правового режиму воєнного стану в Україні, повністю оснащене укриття на 700 місць, що у повній мірі забезпечує здійснення освітньої діяльності з виконанням усіх санітарно-гігієнічних норм.
Постійно проводиться обстеження будівлі щодо своєчасного виявлення підозрілих предметів, недопущення проникнення сторонніх осіб на територію гімназії.
Протягом навчального року проводяться профілактичні заходи та бесіди з учнями гімназії щодо поводження з підозрілими предметами, поведінки під час воєнного стану загалом.
Соціально-психологічною службою гімназії здійснюється супровід та підтримка гімназистів, які опинилися в складних життєвих обставинах у зв’язку з розв’язаною росією війною проти України.
 

Освітній процес під час повітряної тривоги