Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Статистика

Перегляди статей
931881

Проект "Відкритий лист"

Qr-код

Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/sg48/sg48.kiev.ua/images/foto/Proekty/
Повідомлення
  • JW_SIG_PRG

Робота за міжнародним проектом eTwinning

8 грудня 2014 року було проведено нараду серед вчителів кафедри іноземних мов на якій вчитель-ітвіннер Козловська Г.П. доповіла про успішну роботу в програмі eTwinning , про участь у конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО, де учні-ітвіннери мали можливість представити міжнародний проект «Рецепти для дітей» іншим учасникам програми та конференції. (інформація на головному сайти eTwinning Plus
http://www.etwinning.com.ua/materials/news/90/#ad-image-7).
На засіданні вчитель Козловська Г.П. запропонувала колегам долучитись до участі в навчальній програмі Європейської Комісії eTwinning, запропонувавши розглянути проекти іноземними мовами, що вивчаються в гімназії. Результатом наради стало одноголосне рішення взяти участь у проектах англійською ("School Year Calendar” для учнів 8-9 класів, "Let's be friends" для учнів 4-5 класів), польською ("Jem smacznie, zdrowo i kolorowo" 7-9 класи, "Tajemnice mojego regionu" для 10-11 класів) та французькою мовами ("Environnementalit?" для 9-11 класів). Запрошуємо до участі усіх бажаючих учнів!


 16-17 жовтня 2014 року в Києві відбулася eTwinning Plus Practical Session для вчителів програми. Захід зібрав понад 60 учасників з Києва, Київської області та Сходу.
У рамках Practical Session вчителі взяли участь у Workshop Project Method від Інгуни Ліпської – спеціально запрошеного педагогічного експерта eTwinning з Латвії, де дізналися про те, як організовувати потрібні світу проекти, як співпрацювати в міжнародних командах та застосовувати різні ІТ-технології. А ще спікер поділилася прикладами найцікавіших проектів з Латвії та розповіла про важливі складові успішного проекту.
Також учасники взяли участь у практикумі «Пошук ідей» від спеціаліста з контенту PSA Ukraine Олександри Цикури, де в командах за допомогою бреінстормінгу шукали ідеї для нових проектів. Протягом активної роботи було знайдено багато творчих тем: невідомі загалу цікаві місцини свого міста, особливості шкільного життя у різних куточках Європи, святкування Різдва та ярмаркова традиція в різних країнах, проблеми людей-інвалідів, екологія тощо. Сподіваємося, що зовсім скоро ці проекти почнуть втілюватись у життя.
Також представники PSA нагородили переможця рубрики «Проект місяця» Ганну Козловську (Гімназія №48, м. Київ) пам’ятною флешкою з символікою eTwinning. Після чого захід завершився врученням сертифікатів всім учасникам події та теплими словами-відгуками про програму від аудиторії.

У Києві відбулася eTwinning Plus practical session 2013

19.09.2013 - 10 та 13 вересня в Києві пройшли перші тренінги eTwinning Plus practical session 2013. Їхніми учасниками стали вчителі з Києва, Фастова, Білої Церкви, Вінниці, Черкас, Чернігова, Щорса, Сміли та Харкова. Керівник проекту Сергій Теплов розповів учасникам про головні можливості eTwinning Plus для вчителів і школярів, а також про майбутні плани щодо розвитку eTwinning Plus в Україні. Також він підкреслив важливість живого знайомства та спільного вкладу вчителів у реалізацію eTwinning в Україні. Адже саме спільний інтерес та щире бажання взяти участь у програмі з боку вчителів – запорука появи успішних проектів, постійного розвитку програми та популяризації ідеї навчання протягом життя серед українських дітей. Координатор проекту Валентина Веліченко розказала про особливості роботи з Public portal, а менеджер з організації заходів Олена Коваленко розказала про ключові інструменти Teacher's Desktop. Також у рамках тренінгів вчителі ознайомилися з можливостями TwinSpace та прикладами проектів eTwinning, а також з Project Kits і Moduls – зразками всіх проектних діяльностей, готових матеріалів, планів та додаткових сервісів, що допомагатимуть їм у створенні власних проектів. Отримані знання учасники одразу ж закріплювали на практиці: виконували завдання з практичного застосування інструментів порталу eTwinning Plus. Також вони успішно пройшли ще одне невеличке випробування – гру-вікторину на знання країн Європейського Союзу. У результаті вчителі дізналися про дивовижні факти з життя країн ЄС, отримали позитивні емоції та нові ідеї для проведення цікавих мотиваційних ігор зі своїми учнями. {gallery}foto/Proekty{/gallery}
Проект Європейського Союзу eTwinning у загальноосвітніх навчальних закладах України.
Актуальність та важливість цього проекту для навчальних закладів України полягає у тому,що він дозволить учням підвищити мотивацію до вивчення іноземних мов та покращити навички використання інформаційно-комунікаційних технологій. Вчителі, в свою чергу, будуть мати можливість встановлювати прямі контакти з фахівцями інших європейських країн, обмінюватися досвідом та опановувати сучасні методи викладання. eTwinning – це ініціатива Європейської комісії, спрямована на розвиток співпраці європейських шкіл за допомогою інформаційних і комунікаційних технологій шляхом надання необхідних інструментів. Учителі та школярі, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з європейськими школами. «Проект має багато векторів у майбутнє. Він органічно вплітається в полотно реформ української школи. Упевнений, що наші діти і вчителі будуть в ньому ініціаторами нових справ, своєрідним свіжим вітром зі «Сходу», – зазначає Борис Жебровський. Усього в проекті від України беруть участь 77 шкіл. 
Проект «Рецепти для дітей»
Проект розрахований на учнів початкової та середньої  школи. Діти з різних країн зв'язуються через  ІКТ в цілях обміну інформацією і готують традиційні рецепти своєї землі. Результатом даного проекту  буде випуск електронної книги рецептів.
Мова проведення проекту: англійська
Вік учнів: 6 - 18
Інструменти , які будуть використовуватися : електронна пошта , інші програми ( PowerPoint , відео,  фотографії та малюнки )
Цілі та завдання:
Найважливіші цілі : 1) сприяння створення контактів і співробітництва серед дітей , 2)стимулювання розвитку розумових здібностей  учнів і знань з історії іншій країні 3) допомогти зрозуміти важливість другої мови як інструменту для зближення і мотивувати їх навчання.
Процес роботи :
Діти малюватимуть , писатимуть і пропонуватимуть два або три вегетаріанських рецептів їх землі традиції , які будуть направлені до школи- партнера. Рецепти будуть обмінені і підготовлені в школі : у жовтні , листопаді та грудні.
Очікувані результати :
Всі рецепти будуть показані в електронна книга по Twinspace . Кожен клас буде також вигадувати казку про їжу , яка буде опублікована в загальній електронної книги.
«Рецепти для дітей» мультикультурний і багатонаціональний проект. У якому беруть участь  178 вчителів з 37 країн. До цих країн належать Австрія, Вірменія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Грузія, Німеччина, Великобританія, Греції, Угорщини, Ісландії, Ірландії, Італії, Латвії, Литви, Люксембургу, Македонії , Мальта, Молдова, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словенія, Словаччина, Іспанія, Швеція, Туніс, Туреччина і Україна.
      Основною метою цього проекту є навчання дітей і підлітків здоровому харчуванню та здоровому способу життя. Творці проекту хотіли б представити різні види рецептів (корисні, дітячі, некорисні, вегетаріанські та стародавні) з різних країн, не тільки з Європи. Таким чином учасники проетку  дізнаються більше про європейські таі азіатські країнии
      Ми також сподіваємося, що в рамках даного проекту ми будемо покращувати свої навички в прийомі їжі, і ми позбудемося поганих навичок харчування та рухатимемось у напрямку до здорового способу життя.
У рамках проекту гімназійна команда у складі учнів 8-А та 9-А класів проводить ряд заходів:
-               Щоденні зібрання на великих перервах та обговорення рецептів (адже кожен з учасників приносить власний рецепт страви)
-               Зустрічі та приготування страв за обраними рецептами
05.11 – учасники проекту зібрались на кухні  однієї з учасниць (Сонії Казімі) для приготування традиційних налисників з м’ясом та дерунів.  Підготовка до цієї зустрічі була дуже цікавою: протягом тижня діти приносили свої рецепти налисників, і тільки сьогодні ми обрали остаточний варіант рецепта для приготування. Процес  проходив дуже весело: діти жваво обговорювали, сперечались і дійшли одного висновку: варто зупинити свій вибір на налисниках з м’ясом. Під час роботи усі учасники були одягнені у фартухи!  Епопеєю зустрічі була дегустація приготовлених страв. Все виявилось надзвичайно смачним!!! Із нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!!!
http://recipes4kids.jimdo.com/project-activities/ (сайт проекту)
http://new-twinspace.etwinning.net/web/p97271 (робочий простір проекту)

 {gallery}foto/Proekty/001{/gallery}