Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Qr-код

«Web-квест та інструменти для його реалізації»

27 лютого 2019 року в гімназії №48 був проведений міський майстер-клас для учителів математики  «Web-квест та інструменти для його реалізації»
модератор - вчитель інформатики Власова І.О.

Детальніше: «Web-квест та інструменти для його реалізації»

«Методична скарбничка дивовижних географічних знань»

27 лютого 2019 року в гімназії №48 відбувся районний  майстер-клас «Методична скарбничка дивовижних географічних знань» для учителів географії Шевченківського району міста Києва, який проводила учитель-методист Данчук О.М.

Детальніше: «Методична скарбничка дивовижних географічних знань»

«Нова Українська школа як педагогіка партнерства. Реалізація принципів гуманізму та творчого підходу до розвитку особистості, перехід на якісно новий рівень побудови взаємовідносин між учасниками освітнього процесу: вчителем, здобувачем освіти (учнем), ба

25 лютого 2019 року в гімназії 48 відбулось спільне засідання педагогічної ради  «Нова Українська школа як педагогіка партнерства. Реалізація принципів гуманізму та творчого підходу до розвитку особистості, перехід на якісно новий рівень побудови взаємовідносин між учасниками освітнього процесу: вчителем, здобувачем освіти (учнем), батьками» за участю батьків гімназистів та майбутніх першокласників, гімназистів, учителів. Обговорювалися питання: 

1.Нова Українська школа як педагогіка партнерства. Реалізація принципів гуманізму та творчого підходу до розвитку особистості, перехід на якісно новий рівень побудови взаємовідносин між учасниками освітнього процесу: вчителем, здобувачем освіти (учнем), батьками.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Буракова С.Ю. 

2.Педагогіка партнерства як досягнення взаєморозуміння, єдності інтересів і прагнень крізь призму особистісного розвитку дитини за умов впровадження Нової Української Школи.

Класоводи перших класів Макіна Н.В., Вальоса І.Л. 

3.Нова Українська Школа – простір для успішної самореалізації учня – як особистості, громадянина, фахівця в майбутньому через впровадження інтегрованого, діяльнісного та компетентнісного підходів.

Класоводи 4-х класів Вакулюк І.В., Горбаньова І.В. 

4.Особливості навчання та засвоєння іншомовного матеріалу на уроках англійської мови за стандартами Нової Української Школи.

Учитель англійської мови Комарова Г.М.

Детальніше: «Нова Українська школа як педагогіка партнерства. Реалізація принципів гуманізму та творчого...

«Google сервіси та їхні можливості для педагога. Створення Google класу».

04 грудня 2018 року в гімназії №48 відбулись практичні заняття для учителів  за темою  «Google сервіси та їхні можливості для педагога. Створення Google класу».

Детальніше: «Google сервіси та їхні можливості для педагога. Створення Google класу».

«Виховання у гімназистів доброти, милосердя, співчуття до чужого болю, любові до рідного краю, турботливого ставлення до свого здоров’я»

26 листопада 2018 року в гімназії №48 відбулось засідання педагогічної ради з виховної роботи  «Виховання у гімназистів доброти, милосердя, співчуття до чужого болю, любові до рідного краю, турботливого ставлення до свого здоров’я» у формі засідання творчих груп з подальшим захистом проектів за участю батьківської громадськості гімназії.
Обговорювалися питання:
1.Гуманне  ставлення до людей, які мають проблеми із здоров’ям,  допомога людям з особливими потребами. Виховання толерантності.
Модератори: Тарасевич С.Ю., Вакулюк І.В., Заневська Д.Ю.
2.Концепція «сподівання» як один із аспектів довірливих стосунків у сім’ї .                                         
Модератори:  Білоноженко М.С., Горбаньова І.В..
3.Сім’я і діти в період конфлікту в суспільстві.  
Модератори:  Червінська Н.М., Лашкова Г.М., Давидов А.П.

Детальніше: «Виховання у гімназистів доброти, милосердя, співчуття до чужого болю, любові до рідного краю,...