Get Adobe Flash player
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/sg48/sg48.kiev.ua/images/foto/Proekty/
Повідомлення
  • JW_SIG_PRG

Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 2017/2018 н.р.

Результат пошуку зображень за запитом "біологія"Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 2017/2018 н.р.
 

Фінансово-господарська діяльність

Фінансовий звіт за 2017 рік 
Фінансово-господарська діяльність гімназії за період 01.01.2017 р. – 01.12.2017 р.
За кошти Київської міської державної адміністрації, Департаменту  освіти і науки, молоді та спорту та Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Придбано:
1.
Комплекти парт та стільців «Трансформери»
64 шт.
241 280 грн.
2.
Столи учнівські 2-х місні для старшої школи  та стільці
32 шт.
64 шт.
25 920 грн.
3.
Обладнання для шахматного клубу
 
79 941 грн.
 
  • Ноутбук викладача
1 шт.
5 360 грн.
  • Телевізор
1 шт.
7 062 грн.
  • Демонстраційна шахова дошка
1 шт.
1 900 грн.
  • Електронні шахові годинники
10 шт.
19 800 грн.
  • Комплект шахматних фігур
10 комплектів
4 900 грн.
  • Стіл для педагога
1 шт.
715 грн.
  • Стілець для педагога
1 шт.
304 грн.
  • Стільці для гри у шахи 
20 шт.
7 000 грн.
  • Столи для гри у шахи
10 шт.
12 000 грн.
  • Шафа для шахового інвентарю
1 шт.
900 грн.
  • Шахматні дошки
10 шт.
5 000 грн.
  • Навчальні програми з шахів
20 шт.
15 000 грн.

Всього:

 
347 141 грн.
Медичне обладнання та медикаменти
1.
Лампа бактерицидна
1 шт.
804 грн.
2.
Аптечки медичної першої допомоги
3 шт.
414 грн.
3.
Септонорм
1 л.
759 грн.
4.
Медикаменти
 
3 341 грн.
 
Всього:
5 318 грн.
Пожежне обладнання
1.
Захисні екрани
2 шт.
430 грн. 00 коп.
2.
Вогнегасники ВП - 5
6 шт.
956 грн. 94 коп.
3.
Рукава пожежні
3 шт.
1 391 грн. 54 коп.
4.
Стволи пожежні
3 шт
240 грн. 01 коп.
5.
Шафи пожежні
8 шт.
3 782 грн. 40 коп.
 
Всього:
 
6 800 грн. 89 коп.
 
 
Господарчий інвентар та засоби постійного вжитку
 
1
Лампи ЛЕТ
54 шт.
2 244 грн. 50 коп.
2
Лампочки
100 шт.
2 024 грн. 00 коп.
3
Мітли
50 шт.
1 449 грн. 50 коп.
4
Хлорасан
7 шт.
1 470 грн. 00 коп.
5
Мішки поліпропіленові
25 шт.
478 грн. 50 коп.
6
Граблі віялові
5 шт.
298 грн. 70 коп.
7
Куртка для двірника
1 шт.
288 грн. 00 коп.
8
Пакети для сміття
17 шт.
297 грн. 00 коп.
9
Лопати совкові
5 шт.
266 грн. 35 коп.
10
Лідоруб
5 шт.
211 грн. 85 коп.
11
Міло рідке для миття рук
25 л.
150 грн. 00 коп.
12
Мило туалетне
18 шт.
64 грн. 80 коп.
13
Держаки для лопат
5 шт.
75 грн. 20 коп.
14
Серветки паперові
8 шт.
45 грн. 60 коп.
15
Рукавички трикотажні
5 шт.
37 грн. 50 грн.
 
Всього:
 
9 401 грн. 50 коп.
Ремонтні роботи за кошти  Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
 
Ремонт підвального приміщення
 
449 064 грн
 
Заміна люмінесцентних ламп на лампи ЛЕТ  в приміщення гімназії
 
 
 
Заміна радіатора в шаховому клубі
 
 
 
Заміна Чаши Генуї на 3 поверсі
 
 
 
Разом
 
817 725 грн. 39 коп.
Придбано за благодійні внески батьківської
 громади гімназії
 
Придбано
1.
Системні блоки
7 шт.
41 567 грн.
2.
Тумби
2 шт.
5 300 грн.
3.
Комплект учнівський 2х місний
 
640 грн.
4.
Паркові лави
7 шт.
38 500 грн.
5.
Підручники для 6 класу
 
1 546 грн.
6.
Підручники для 7 класу
 
3 343 грн.
7.
Пробкові дошки для демонстрації матеріалів
9 шт.
3 449 грн.
8.
Таблиці з математики для 6 класу
 
250 грн.
9.
Ноутбук
1 шт.
12 332 грн.
10.
Стіл кутовий
1 шт.
5 350 грн.
11.
Комод
2 шт.
12 300 грн.
12.
Стільці
6 шт.
3 300 грн.
13.
Занавіски
11 шт.
12 740 грн.
14.
Стіл
2 шт.
11 000 грн.
15.
Кондиціонер
1 шт.
8 200 грн.
16.
Крісло
1 шт.
1 200 грн.
17.
Тюль
1 шт.
3 500 грн.
 
Всього
 
164 517 грн.
 
Ремонтні роботи за благодійні внески  батьківської
громади гімназії
1.
Перезарядка вогнегасників
1 470  грн.
2.
Чистка килимів та дитячих іграшок
9 600 грн.
3.
Технічне обслуговування тривожної кнопки
3 600 грн.
4.
Технічне обслуговування шкільного дзвоника
450 00 грн. 
5.
Оплата послуг доступа до мережі Інтернет
1 800  грн.
6.
Обслуговування турникетів та відеоспостереження
10 800 грн.
7.
Чистка каналізації
2 000 грн.
8.
Купівля господарчих товарів (сіль та мітли)
5 500 грн.
9.
Заміна стеклопакетів у актовій залі (3 вікна) та робота  з монтажу
10 000 грн.
10.
Косметичний ремонт шахового гуртка;
2 500 грн.
11.
Заміна 3-х вхідних дверей запасного виходу та їдальні
45 000 грн.
12.
Встановлення огородження  майданчику для безпеки  учнів та перила на вуличних сходах
11 000 грн.
13.
Фарбування стін в танцювальному залі
2 228 грн.
14.
Заміна доводчиків в туалетах на 3-4 поверсі
3 000 грн.
15.
Заміна замків
3 000 грн.
16.
Косметичний ремонт всіх кабінетів гімназії
40 000  грн.
17.
Покриття паркетної підлоги лаком 4 поверхів, фойє, спортивного залу
10 000  грн.
18.
Установка обладнання в тирі
5 500 грн.
19.
Демонтаж і монтаж інтерактивних дошок та проекторів (каб. 42, 43, 32, 26, 6)
6 000 грн.
20.
Сантехнічні роботи (каб. № 32)
10 650 грн.
21.
Фарбування:
- воріт, дверей запасного виходу, покриття над проямками, огорожі на вікнах;
- кабінок в туалетах, радіаторів і труб з 1 по 4 поверх, підвіконня і відкосів вікон в коридорах, огородження на радіаторах в коридорах з 1-4 поверх, на центральних і запасних сходах
 
 
22 000 грн.
 
 
 
 
 
 
 
Всього:
206 098 грн.
 
Разом
370 615 грн.

Зустріч з представниками - Ягеллонського Університету

16 листопада 2017 року учні 10-11 класів гімназії №48 зустрілися з представниками одного з найстаріших університетів Європи- Ягеллонського Університету (м. Краків, Польща). На лекції були присутні Агата Мачьковяк - працівник відділу організації прийому на навчання для іноземців, Павел Вімярський та Олексій Ярошкевич -  координатори студентської групи амбасадорів відділу міжнародного студентського обміну. Гімназисти  переглянули захоплюючий відеосюжет  про Ягеллонській Університет та отримали корисну інформацію щодо  вступної компанії та навчанні в Кракові. Найбільш уважні - отримали цінні призи!

Детальніше:  Зустріч з представниками - Ягеллонського Університету

ЗНО 2018

 Результат пошуку зображень за запитом "зно 2018"
Програми ЗНО-2018http://kievtest.org.ua/програми-зно-2017/
Характеристики сертифікаційних робітhttp://kievtest.org.ua/характеристики-сертифікаційних-робі/
Календар ЗНОhttp://kievtest.org.ua/календар-зно/
Якими будуть тести ЗНО-2018 -  http://osvita.ua/test/
Гаряча інфо лінія РУО - http://shevruo.kiev.ua/index.php?w=info&id=6770

 

 

 
НАКАЗ 
від  22  грудня 2018 р.            № 192
Про організацію та проведення
 зовнішнього незалежного оцінювання
 результатів навчання, здобутих на основі повної загальної
 середньої освіти у 2018 році у гімназії №48
 
На  виконання  наказу Міністерства освіти і науки України  від  19.09.2017  № 1287 «Про затвердження Календарного плану  підготовки та проведення у 2018 році  зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», наказу Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації управління освіти від 20.12.2017 №550 «Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання у 2018 році в Шевченківському районі міста Києва»,та з метою організованого проведення зовнішнього  незалежного  оцінювання  результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, для осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2018 році (далі – ЗНО)
 
НАКАЗУЮ:
  1. Призначити  Адамську Оксану Олегівну, заступника директора з навчально-виховної роботи, відповідальною за формування комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи.
  2. Педагогу-організатору Давидову А.П., класним керівникам 11-А класу Шпиталь Ю.О. та 11-Б класу  Давидову А.П. проводити  інформування випускників, батьків та педпрацівників з питань підготовки та проведення ЗНО-2018 на сайті гімназії та інформаційному стенді.
  3. Заступнику директора з навчально-виховної роботи        Адамській О.О.:
3.1. До 19.03.2018 р.  здійснити реєстрацію випускників гімназії для участі в зовнішньому  незалежному  оцінюванні. 
3.2. Сформувати та відправити до КРЦОЯО комплект реєстраційних документів випускників гімназії  до 19.03.2018 р.
3.3. Вносити зміни до реєстраційних даних у період з 06.02.2018 р. до 02.04.2018 р. за вимогою учасників ЗНО.
3.4. Скласти список педпрацівників, які будуть залучені до роботи в пунктах проведення ЗНО, здійснити їх реєстрацію та забезпечити проходження їх навчання у період з лютого по квітень 2018 р.
4. Зарахувати результати ЗНО з української мови, математики чи  історії України, та третього предмету за вибором випускника як державну підсумкову атестацію. Результати ЗНО з вищезазначених предметів виставити у відповідну шкільну документацію (класного журналу, особової справи учня, книги обліку і видачі документів про здобуття повної загальної середньої освіти) та у додаток до атестата про повну загальну середню освіту.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.                                            
 
Директор                                                                               М.І.Босенко
Виконавець:
Адамська О.О.
278-51-33
З наказом ознайомлені:
__________________О.О.Адамська
__________________А.П.Давидов
__________________Ю.О.Шпиталь

 

 Пробне тестування 

 

 

Академічна доброчесність - вимога законодавства України про освіту

 

Розклад позакласної виховної роботи

РОЗКЛАД ПОЗАКЛАСНОЇ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

 на ІІ півріччя 2017-2018 навчального року

 по гімназії № 48

Час

Кабінет

Назва гуртка

Керівник

Клас, група

Примітка

 

Понеділок

 

1325-1435

танцювальна зала

Гурток народного танцю 

Туріщев А.І.

І група

 

1450-1600

танцювальна зала

Гурток народного танцю 

Туріщев А.І.

ІІ група

 

1330-1415

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

І група

 

1425-1510

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІ група

 

1520-1605

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІІ група

 

1620-1705

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІV група

 

1505-1550

каб.41

Гурток «Юні ерудити»

Лашкова Г.С.  

9-10 класи

 

1605-1650

каб.41

Гурток «Юні ерудити»

Лашкова Г.С.  

9-10 класи

 

1515-1600

каб.21

 «Дизайн»

Бельчикова Г.Д.

5-9 класи

 

1615-1700

каб.21

Гурток «Образотворче мистецтво»,

Бельчикова Г.Д.

4 А,Б

 

1715-1800

каб.21

 «Дизайн»

Бельчикова Г.Д.

5-10 класи

 

1815-1900

каб.21

 «Дизайн»

Бельчикова Г.Д.

5-10 класи

 

1505-1700

спортивна зала

Гурток «Баскетбол» 

Андрусяк О.Г.

6-8 класи

 

1505-1700

тир

Гурток «Влучний стрілець»

Кисіль О.Є.

І група

 

1325-1410

каб.05

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Білоноженко

М. С.

1-Б клас

 

1430-1515

каб.06

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Білоноженко

М. С.

2-Б клас

 

1530-1615

каб.23

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Білоноженко

М. С.

3-Б клас

 

1325-1410

каб.04

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д. Ю.

1-А клас

 

1415-1500

каб.24

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д. Ю.

2-А клас

 

1505-1550

каб.26

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д. Ю.

3-А клас

 

1415-1500

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

І група

 

1515-1600

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІ група

 

1615-1700

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІІ група

 

1325-1410

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

І група

 

1425-1510

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

IІ група

 

1525-1610

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

IІI група

 

1625-1710

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

IV група

 

1725-1810

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

IV група

 

 

Вівторок

 

1515-1600

каб.21

Хоровий гурток

Коваленко А. М.

2-4 класи

 

1615-1700

каб.21

Хоровий гурток

Коваленко А. М.

5-6 класи

 

1325-1455

танцювальна зала

Гурток народного танцю 

Туріщев А.І.

ІІІ група

 

1330-1415

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІI група

 

1425-1510

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІI група

 

1525-1630

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

І група

 

1640-1725

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІV група

 

1505-1700

спортивна зала

Гурток «Загальна фізична підготовка»

Наумов О.В.

8,10 класи

 

1325-1410

каб.06

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Білоноженко

М. С.

2-Б клас

 

1425-1515

каб.23

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Білоноженко

М. С.

3-Б клас

 

1325-1410

каб.24

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д. Ю.

2-А клас

 

1415-1500

каб.26

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д. Ю.

3-А клас

 

1415-1500

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

І група

 

1515-1600

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІ група

 

1615-1700

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІІ група

 

1325-1410

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

І група

 

1425-1510

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІI група

 

1525-1510

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІII група

 

1625-1710

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІII група

 

1725-1810

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІV група

 

 

Середа

 

1325-1435

танцювальна зала

Гурток народного танцю 

Туріщев А.І.

І група

 

1450-1600

танцювальна зала

Гурток народного танцю 

Туріщев А.І.

ІІ група

 

1330-1415

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

І група

 

1425-1510

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІ група

 

1520-1605

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІІ група

 

1620-1705

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІV група

 

1515-1600

каб.04

Гурток «Образотворче мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

1 А,Б

 

1615-1700

каб.21

Гурток «Образотворче мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

2 А,Б

 

1715-1800

каб.21

Гурток «Образотворче мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

3 А,Б

 

1815-1900

каб.21

«Дизайн»

Бельчикова Г.Д.

5-10 класи

 

1550-1745

спортивна зала

Гурток «Баскетбол» 

Андрусяк О.Г.

9-11 класи

 

1505-1700

тир

Гурток «Влучний стрілець»

Кисіль О.Є.

ІІ група

 

1325-1410

каб.05

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Білоноженко

М. С.

1-Б клас

 

1415-1500

актова зала

 

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

І група

 

1515-1600

актова зала

 

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІ група

 

1615-1700

актова зала

 

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІІ група

 

1325-1410

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІI група

 

1425-1510

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІV група

 

1525-1610

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІII група

 

1625-1710

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІV група

 

1725-1810

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІV група

 

 

Четвер

 

1515-1600

каб.21

Хоровий гурток

Коваленко А. М.

2-4 класи

 

1615-1725

каб.21

Хоровий гурток

Коваленко А. М.

5-6 класи

 

1325-1520

танцювальна зала

Гурток народного танцю 

Туріщев А.І.

ІІІ група

 

1330-1415

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІ група

 

1425-1510

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІІ група

 

1520-1605

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІV група

 

1400-1445

каб.05

Гурток «Образотворче мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

1 А,Б

 

1500-1645

каб.21

Гурток «Образотворче мистецтво»,

Бельчикова Г.Д.

3 А,Б

 

1600-1645

каб.21

Гурток «Образотворче мистецтво», «Дизайн»

Бельчикова Г.Д.

4 А,Б

 

1700-1745

каб.21

«Дизайн»

Бельчикова Г.Д.

5-10 класи

 

1505-1635

спортивна зала

Гурток «Баскетбол» 

Андрусяк О.Г.

6-8 класи

 

1645-1815

спортивна зала

Гурток «Баскетбол» 

Андрусяк О.Г.

9-11 класи

 

1505-1635

тир

Гурток «Влучний стрілець»

Кисіль О.Є.

І група

 

1515-1600

каб.25

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Білоноженко

М. С.

4-Б клас

 

1415-1500

каб.04

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д. Ю.

1-А клас

 

1505-1550

каб.27

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д. Ю.

4-А клас

 

1415-1500

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

І група

 

1515-1600

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІ група

 

1615-1700

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІІ група

 

1325-1410

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІI група

 

1425-1510

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІV група

 

1525-1610

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІII група

 

1625-1710

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІV група

 

1725-1810

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІV група

 

 

П’ятниця

 

1325-1435

танцювальна зала

Гурток народного танцю 

Туріщев А.І.

І група

 

1450-1600

танцювальна зала

Гурток народного танцю 

Туріщев А.І.

ІІ група

 

1330-1415

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

І група

 

1425-1510

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІI група

 

1520-1605

шаховий клуб

Гурток «Шахи»

Чорнозем С.В.

ІV група

 

1505-1550

каб.41

Гурток «Юні ерудити»

Лашкова Г.С.  

9-10 класи

 

1605-1650

каб.41

Гурток «Юні ерудити»

Лашкова Г.С.  

9-10 класи

 

1705-1730

каб.41

Гурток «Юні ерудити»

Лашкова Г.С.  

9-10 класи

 

1330-1415

каб.06

Гурток «Образотворче мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

2 А,Б

 

1430-1515

каб.23

Гурток «Образотворче мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

3 А,Б

 

1530-1615

каб.21

 «Дизайн»

Бельчикова Г.Д.

5-10 класи

 

1630-1715

каб.21

Гурток «Образотворче мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

4 А,Б

 

1730-1815

каб.21

 «Дизайн»

Бельчикова Г.Д.

5-10 класи

 

1830-1915

каб.21

 «Дизайн»

Бельчикова Г.Д.

5-10 класи

 

1505-1635

спортивна зала

Гурток «Загальна фізична підготовка»

Наумов О.В.

8,10 класи

 

1505-1635

тир

Гурток «Влучний стрілець»

Кисіль О.Є.

ІІ група

 

1325-1410

каб.05

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Білоноженко

М. С.

1-Б клас

 

1515-1600

каб.25

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Білоноженко

М. С.

4-Б клас

 

1325-1410

каб.04

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д. Ю.

1-А клас

 

1505-1550

каб.27

Гурток «Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д. Ю.

4-А клас

 

1515-1600

актова зала

 

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

І група

 

1615-1700

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІI група

 

1700-1745

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІІ група

 

1325-1410

актова зала

 

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІI група

 

1425-1510

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІI група

 

1525-1610

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІIIгрупа

 

1625-1710

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІII група

 

1725-1810

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІV група

 

 

Субота

 

1000-1045

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

І група

 

1100-1145

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІ група

 

1200-1245

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко

А. Ю.

ІІІ група

 

1200-1245

актова зала

 

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІV група

 

1300-1345

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Охватенко Л.І.

ІVгрупа