Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Статистика

Перегляди статей
931875

Проект "Відкритий лист"

Qr-код

Олімпіади

Переможці  Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін ІІ та ІІІ етапів 

Предмет

Клас

Прізвище

Місце на   ІІ етапі

Місце на ІІІ етапі

Вчитель

Географія

8-Б

Примак Марк

ІІ

 

Данчук О.М.

10-А

Казаков Дмитро

ІІІ

 

Данчук О.М.

 

 

І

ІІ

ІІІ

 

 

 

1

1

Фізична культура

10-Б

Балагіна Олександра

ІІІ

 

Андрусяк О.О.

 

 

І

ІІ

ІІІ

 

 

 

 

1

Українська мова та література

7-Б

Поддєрьогіна Анна

І

 

Лінчук А.С.

7-А

Шульженко Евеліна

ІІ

 

Лінчук А.С.

10-А

Гурська Катерина

І

 

Терентьєва Т.М.

11-Б

Ярова Олександра

ІІ

 

Терентьєва Т.М.

5-Б

Оберемок Маргарита

ІІ(КЯ)

 

Савицька С.М.

6-А

Гордійчук Анастасія

ІІ(КЯ)

 

Савицька С.М.

7-А

Васильєв  Владислав

ІІ(ТШ)

 

Лінчук А.С.

9-Б

Гузар Анастасія

І(ТШ)

 

Савицька С.М.

11-Б

Ярова Олександра

І(КЯ)

 

Терентьєва Т.М.

11-Б

Мартинюк Катерина

ІІ(КЯ)

 

Терентьєва Т.М.

 

 

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

 

4

6

 

 

 

 

Математика

6-Б

Жмендак Олександр

ІІ

 

Зубенко О.О.

6-Б

Морозов Іван

ІІІ

 

Зубенко О.О.

6-Б

Зборовський Роман

ІІІ

 

Гончарук М.Д.

11-Б

Науменко Михайло

ІІІ

 

Зубенко О.О.

 

 

І

ІІ

ІІІ

 

 

 

2

4

Біології

8-А

Стогній Дарина

ІІ

 

Тарасевич С.Ю.

10-А

Гурська Катерина

ІІ

 

Тіщенко С.М.

 

 

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

 

 

2

 

 

 

 

Історія

8-Б

Шпиталь Владислава

ІІ

 

Червінська Н.М.

8-А

Гошка Кирило

ІІІ

 

Червінська Н.М.

9-А

Салата Софія

ІІІ

 

Червінська Н.М.

11-Б

Сорока Максим

ІІ

 

Шпиталь Ю.О.

11-Б

Сирбу Сергій

ІІІ

 

Шпиталь Ю.О.

 

 

І

ІІ

ІІІ

 

 

 

2

3

Образотворче мистецтво

5-Б

Оберемок Маргарита

І

 

Бельчікова Г.Д.

6-А

Шпарик Микола

ІІ

 

Бельчікова Г.Д.

6-А

Тіщенко Ніколь

ІІІ

 

Бельчікова Г.Д.

7-Б

Балимова Катерина

І

 

Бельчікова Г.Д.

7-Б

Полоссі Надія

І

 

Бельчікова Г.Д.

9-Б

Видренко Марія

І

 

Бельчікова Г.Д.

11-Б

Гончаренко Атея

І

 

Бельчікова Г.Д.

 

 

І

ІІ

ІІІ

 

 

5

2

1

Фізика

7-Б

Поддєрьогіна

ІІІ

 

Таланюк В.В.

9-Б

Мірошниченко Богдан

ІІІ

 

Таланюк В.В.

 

 

І

ІІ

ІІІ

 

 

 

 

2

Англійська мова

8-Б

Недопас Олеся

І

 

Пухната Л.А.

9-Б

Корнієнко Ірина

ІІІ

 

Пухната Л.А.

10-А

Колейчик Елеонора

ІІ

 

Товкачевська О.А.

10-А

Клименко Єлизавета

І

 

Товкачевська О.А.

10-А

Ващук Олександра

ІІ

 

Товкачевська О.А.

11-Б

Ярова Олександра

ІІІ

 

Комарова Г.М.

 

 

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

 

2

2

2

 

 

 

Зарубіжна література

7-А

Динда Юлія

ІІІ

 

Катихіна М.О.

8-А

Стогній Дарина

ІІ

 

Катихіна М.О.

8-А

Сторожик Дарина

ІІ

 

Катихіна М.О.

9-А

Іовенко Марія

ІІ

 

Чистяк О.І.

10-А

Власов Владислав

ІІ

 

Катихіна М.О.

11-Б

Сорока Максим

ІІ

 

Катихіна М.О.

 

 

І

ІІ

ІІІ

 

 

1

5

 

Офісні технології

 

 

8-Б

Недопас Олеся

ІІ

 

Саранчук Л.М.

10-А

Власов Валадислав

І

 

Власова І.О.

 

 

І

ІІ

ІІІ

 

 

1

1

 

Французька мова

9-Б

Козьма В.

ІІІ

 

Мішурова  М.В.

 

 

І

ІІ

ІІІ

 

 

 

 

1

Комп’ютерна графіка

10-А

Власов Владислав

І

 

Власова І.О.

10-Б

Лебезко Анастасія

ІІІ

 

Саранчук Л.М.

11-Б

Гончаренко Атея

ІІІ

 

Саранчук Л.М.

 

 

 

 

 

 

І

ІІ

ІІІ

І

ІІ

ІІІ

 

1

 

3

 

 

 

 

 

 

14

23

18

 

 

 

55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Результати ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р. предметах

 

І

ІІ

ІІІ

Всього

географія

 

1

1

2

фізкультура

 

 

1

1

українська мова

4

6

 

10

математика

 

2

4

6

біологія

 

2

 

2

історія

 

2

3

5

образотворче мистецтво

5

2

1

8

фізика

 

 

2

2

французька мова

 

 

1

1

англійська мова

2

2

2

6

зарубіжна література

1

5

 

6

інформатика

2

1

3

6

Всього

14

23

18

55