Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Qr-код

Розклад позакласної виховної роботи

ЗАТВЕРДЖУЮ
 
Директор гімназії № 48
____________________ Маріанна  Босенко
«01» лютого 2021 року
РОЗКЛАД ПОЗАКЛАСНОЇ ВИХОВНОЇ РОБОТИ
 на ІІ півріччя 2020-2021 навчального року
 по гімназії № 48

Час

Кабінет

Назва гуртка

Керівник

Клас, група

Примітка

 

 

Понеділок

 

1325- 1355

04

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

1-А

 

 

1415- 1500

26

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

2-А

 

 

1515- 1600

24

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

4-Б

 

 

1510- 1640

спортивна зала

«Легка атлетика»

Андрусяк О.Г.

5,6 клас

 

 

1230- 1315

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

І група

 

 

1330- 1415

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

І група

 

 

1430- 1515

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІ група

 

 

1530- 1615

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІІ група

 

 

1315- 1400

33

«Веселі голоси»

Мельник Д.Б.

1 клас

 

 

1415- 1500

33

«Веселі голоси»

Мельник Д.Б.

2 клас

 

 

1515- 1600

33

«Веселі голоси»

Мельник Д. Б.

5,6 клас

 

 

1505- 1550

23

«Основи журналістської майстерності»

Макіна Н.В.

6-10 клас

 

 

1505- 1550

41

«Speaking club»

Лашкова Г. С.

9-10 клас

 

 

1605- 1630

41

«Speaking club»

Лашкова Г.С.

9-10 клас

 

 

1600- 1730

спортивна зала

«Влучний стрілець. Фехтування»

Широков В.В.

І група

 

 

1745- 1915

спортивна зала

«Влучний стрілець. Фехтування»

Широков В.В.

ІІ група

 

 

1515- 1600

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

6 класи

 

 

1615- 1700

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

6 класи

 

 

1715- 1800

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

7 класи

 

 

 

Вівторок

 

1325- 1410

27

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

2-Б

 

 

1425- 1510

23

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

3-А

 

 

1230- 1315

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІ група

 

 

1330- 1415

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІ група

 

 

1430- 1515

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІІ група

 

 

1530- 1615

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІV група

 

 

1515- 1600

21

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

6-А,Б класи

 

 

1615- 1700

21

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

6-А,Б класи

 

 

1715- 1745

21

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

6-А,Б класи

 

 

1510- 1705

спортивна зала

«Легка атлетика»

Андрусяк О.Г.

9 клас

 

 

1315- 1400

33

«Веселі голоси»

Мельник Д.Б.

3,4 клас

 

 

1415- 1500

33

«Веселі голоси»

Мельник Д.Б.

1 клас

 

 

1505- 1550

41

«Дебати»

Лашкова Г.С.

8 клас

 

 

1605- 1650

41

«Дебати»

Лашкова Г.С.

8 клас

 

 

1600- 1730

спортивна зала

«Влучний стрілець. Фехтування»

Широков В.В.

І група

 

 

1745- 1915

спортивна зала

«Влучний стрілець. Фехтування»

Широков В.В.

ІІ група

 

 

1515- 1600

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

7 класи

 

 

1615- 1700

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

7 класи

 

 

1715- 1800

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

7 класи

 

 

 

Середа

 

1325- 1355

04

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

1-А

 

 

1410- 1440

05

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

1-Б

 

 

1230- 1315

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

І група

 

 

1330- 1415

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІ група

 

 

1430- 1515

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІІ група

 

 

1505- 1550

25

«Основи журналістської майстерності»

Макіна Н.В.

6-10 клас

 

 

1605- 1650

25

«Основи журналістської майстерності»

Макіна Н.В.

6-10 клас

 

 

1705- 1735

25

«Основи журналістської майстерності»

Макіна Н.В.

6-10 клас

 

 

1315- 1400

33

«Веселі голоси»

Мельник Д.Б.

2 клас

 

 

1510- 1705

спортивна зала

«Легка атлетика»

Андрусяк О.Г.

5,6 клас

 

 

1505- 1550

41

«Speaking club»

Лашкова Г. С.

9-10 клас

 

 

1605- 1630

41

«Speaking club»

Лашкова Г. С.

9-10 клас

 

 

1515- 1600

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А. Ю.

6 класи

 

 

1615- 1700

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

6 класи

 

 

1715- 1800

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

7 класи

 

 

 

Четвер

 

1325- 1355

05

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

1-Б

 

 

1415- 1445

04

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

1-А

 

 

1515- 1600

25

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

3-Б

 

 

1230- 1315

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

І група

 

 

1330- 1415

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

І група

 

 

1430- 1515

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІІ група

 

 

1530- 1615

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІV група

 

 

1530- 1615

04

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

1-А,Б класи

 

 

1315- 1400

33

«Веселі голоси»

Мельник Д. Б.

3,4 клас

 

 

1510- 1705

спортивна зала

«Легка атлетика»

Андрусяк О.Г.

9 клас

 

 

1505- 1550

41

«Дебати»

Лашкова Г.С.

8 клас

 

 

1605- 1650

41

«Дебати»

Лашкова Г.С.

8 клас

 

 

1705- 1730

41

«Дебати»

Лашкова Г.С.

8 клас

 

 

1600- 1730

спортивна зала

«Влучний стрілець. Фехтування»

Широков В.В.

10-11 класи І група

 

 

1745- 1915

спортивна зала

«Влучний стрілець. Фехтування»

Широков В.В.

7-8 класи

ІІ група

 

 

1425- 1510

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

6 класи

 

 

1525- 1610

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

6 класи

 

 

1625- 1710

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

7 класи

 

 

 

П’ятниця

 

1325- 1355

05

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

1-Б

 

 

1505- 1550

26

«Культура життєвого самовизначення»

Заневська Д.Ю.

4-А

 

 

1230- 1315

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІ група

 

 

1330- 1415

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІІІ група

 

 

1430- 1515

«Шаховий клуб»

«Шахи»

Чорнозем С.В.

ІV група

 

 

1505- 1550

23

«Основи журналістської майстерності»

Макіна Н.В.

6-10 класи

 

 

1530- 1615

06

«Декоративно-ужиткове мистецтво»

Бельчикова Г.Д.

2-А,Б класи

 

 

1415- 1500

33

«Веселі голоси»

Мельник Д. Б.

3,4 клас

 

 

1515- 1600

33

«Веселі голоси»

Мельник Д.Б.

5,6 клас

 

 

1505- 1550

41

«Speaking club»

Лашкова Г. С.

9-10 клас

 

 

1605- 1630

41

«Speaking club»

Лашкова Г. С.

9-10 клас

 

 

1425- 1510

танцювальна зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

6 класи

 

 

1525- 1610

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

7 класи

 

 

1625- 1705

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

5-А

 

 

 

Субота

 

1000- 1045

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

5-Б

 

 

1200- 1245

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

5-Б

 

 

1300- 1345

актова зала

Театральний гурток «Ніка»

Антонченко А.Ю.

5-А