Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Qr-код

Розклад позакласної виховної роботи

ЗАТВЕРДЖУЮ
 
Директор гімназії № 48
____________________ Маріанна  Босенко
«04» вересня 2020 року
РОЗКЛАД ПОЗАКЛАСНОЇ ВИХОВНОЇ РОБОТИ
 на І півріччя 2020-2021 навчального року
 по гімназії № 48
Час
Кабінет
Назва гуртка
Керівник
Клас, група
Примітка
 
 
Понеділок
 
1320-1405
актова зала
«Веселі голоси»
Мельник Д.Б.
І група
 
 
1420-1505
актова зала
«Веселі голоси»
Мельник Д.Б.
ІІ група
 
 
1330-1415
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
І група
 
 
1430-1515
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
ІІ група
 
 
1530-1615
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
ІІІ група
 
 
1510-1630
спортивна зала
Гурток «Влучний стрілець. Фехтування»
Широков В.В.
І група
 
 
1510-1640
спортивна зала
Гурток «Легка атлетика»
Андрусяк О.Г.
5-6 класи
 
 
1505-1550
каб.41
Гурток «Speaking club»
Лашкова Г.С.
9-10 класи
 
 
1605-1630
каб.41
Гурток «Speaking club»
Лашкова Г.С.
9-10 класи
 
 
1530-1615
каб.25
Гурток «Культура життєвого самовизначення»
Білоноженко
М. С.
3-Б клас
 
 
1325-1400
каб.04
Гурток «Культура життєвого самовизначення»
Заневська Д. Ю.
1-А клас
 
 
1415-1500
каб.06
Гурток «Культура життєвого самовизначення»
Заневська Д. Ю.
2-А клас
 
 
1515-1600
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко  А. Ю.
6 класи
 
 
1615-1700
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко  А. Ю.
6 класи
 
 
1715-1800
актова зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко  А. Ю.
7 класи
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Вівторок
 
1330-1415
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
ІI група
 
 
1430-1515
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
ІІI група
 
 
1430-1515
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
ІV група
 
 
1500-1630
спортивна зала
 Гурток «Влучний стрілець. Фехтування»
Широков В.В.
І група
 
 
1515-1600
каб.21
Гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво»
Бельчикова Г.Д.
6-А,Б класи
 
 
1615-1700
каб.21
Гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво»
Бельчикова Г.Д.
8-10 класи
 
 
1715-1745
каб.21
Гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво»
Бельчикова Г.Д.
10 класи
 
 
1415-1500
каб.23
Гурток «Культура життєвого самовизначення»
Заневська Д. Ю.
3-А клас
 
 
1515-1600
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
7 класи
 
 
1615-1700
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
7 класи
 
 
1715-1800
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
7 класи
 
 
 
Середа
 
1330-1415
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
І група
 
 
1430-1515
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
ІІ група
 
 
1505-1550
каб.41
Гурток «Speaking club»
Лашкова Г.С.
9-10 класи
 
 
1605-1630
каб.41
Гурток «Speaking club»
Лашкова Г.С.
9-10 класи
 
 
1510-1705
спортивна зала
Гурток «Легка атлетика»
Андрусяк О.Г.
5-6 класи
 
 
1325-1400
каб.05
Гурток «Культура життєвого самовизначення»
Білоноженко
М. С.
1-Б клас
 
 
1515-1600
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
6 класи
 
 
1615-1700
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
6 класи
 
 
1715-1800
актова зала
 
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
7 класи
 
 
 
Четвер
 
1520-1605
актова зала
«Веселі голоси»
Мельник Д.Б.
І група
 
 
1620-1705
актова зала
«Веселі голоси»
Мельник Д.Б.
ІІ група
 
 
1720-1750
актова зала
«Веселі голоси»
Мельник Д.Б.
6 класи
 
 
1430-1515
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
І група
 
 
1530-1615
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
ІІІ група
 
 
1500-1630
спортивна зала
 Гурток «Влучний стрілець. Фехтування»
Широков В.В.
І група
 
 
1530-1615
каб.04
Гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво»
Бельчикова Г.Д.
1-А,Б класи
 
 
1515-1600
каб.24
Гурток «Культура життєвого самовизначення»
Білоноженко
М. С.
4-Б клас
 
 
1415-1450
каб.04
Гурток «Культура життєвого самовизначення»
Заневська Д. Ю.
1-А клас
 
 
1425-1510
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
6 класи
 
 
1525-1610
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
6 класи
 
 
1625-1710
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
7 класи
 
 
 
П’ятниця
 
 
1330-1415
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
ІІІ група
 
 
1430-1515
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
ІV група
 
 
1530-1615
каб.06
Гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво»
Бельчикова Г.Д.
2-А,Б класи
 
 
1505-1550
каб.41
Гурток «Speaking club»
Лашкова Г.С.
9-10 класи
 
 
1605-1630
каб.41
Гурток «Speaking club»
Лашкова Г.С.
9-10 класи
 
 
1325-1400
каб.05
Гурток «Культура життєвого самовизначення»
Білоноженко
 М. С.
1-Б клас
 
 
1505-1550
каб.26
Гурток «Культура життєвого самовизначення»
Заневська Д. Ю.
4-А клас
 
 
1425-1510
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко  А. Ю.
6 класи
 
 
1525-1610
актова зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко  А. Ю.
7  класи
 
 
 
Субота
 
1000-1045
актова зала
 
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
5-Б
 
 
1100-1145
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
5-Б
 
 
1200-1245
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
5-А
 
 
1300-1345
танцювальна зала
Театральний гурток «Ніка»
Антонченко
А. Ю.
5-А
 
 
1000-1045
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
ІII група
 
 
1100-1130
шаховий клуб
Гурток «Шахи»
Чорнозем С.В.
ІV група
 
 
 
 

І група