Get Adobe Flash player

Презентація класного колективу 9-Б класу «Стиляги шоу»

08 грудня 2015 року відбулась презентація класного колективу 9-Б класу «Стиляги шоу», присвячена святкуванню 65-річчя з дня заснування навчального закладу  та 25 – річчя рідної гімназії №48. Неповторні стиляги, які є позитивними, креативними людьми і люблять життя, продемонстрували свою багатогранність у фантастичних танцювальних композиціях, балеті, показі мод, піснях, грі на музичних інструментах. Вразили присутніх відео презентації  з унікальними демонстраціями з фігурного катання та кінного спорту та неперевершений виступ класного керівника Давидова А.П. з авторською піснею.
Учні вдало  долучилися до святкування ювілейного року нашої любої гімназії, подарували  незабутні враження та гарний настрій всім присутнім.

Детальніше: Презентація класного колективу 9-Б класу «Стиляги шоу»

«Якщо ти можеш мріяти, - втілюй свої мрії в життя!»

В рамках святкування 65-річчя з дня заснування навчального закладу  та 25 – річчя гімназії №48, продовжуються презентації класних колективів.
 09 жовтня 2015 року свій колектив представили  учні   8-А класу на чолі з класним керівником Саранчук Л.М.
Лірична мелодія скрипки – Жмендак Тетяни,  незабутній фокстрот у виконанні Стрілець Єви, ніжні пісні Тагієвої Діани, запальний джайв Осетинського Івана з партнеркою та навіть віртуозні спортивні вправи юного футболіста  -  Сокорчука Андрія подарували і  чудовий «мрійливий» настрій, і безліч позитивних емоцій, які переповнювали   всіх, хто опинився в справжній атмосфері свята.
З нетерпінням чекаємо на наступну презентацію.

Детальніше: «Якщо ти можеш мріяти, -  втілюй свої мрії в життя!»

Розпочалися презентації класних колективів

В рамках святкування 65-річчя з дня заснування навчального закладу  та 25 – річчя гімназії №48, розпочалися презентації класних колективів. 22 вересня 2015 року першими свій колектив представили  учні та батьки  6-А класу на чолі з класним керівником Крамар І.Б.
Свято було наповнено атмосферою доброзичливості та любові, глядачів вразили талановиті виступи гімназистів, а  яскравий, незабутній спільний виступ батьків та дітей не залишив жодного байдужого в залі. Класний керівник Крамар І.Б. очолила проведення презентації та за своєю доброю  традицією подарувала всім присутнім чарівну французьку пісню «Мама».
З нетерпінням чекаємо на презентацію 8-А класу, класний керівник Саранчук Л.М., яка відбудеться 09 жовтня 2015 року

Детальніше: Розпочалися презентації класних колективів