Get Adobe Flash player
Помилка
  • JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /var/www/sg48/sg48.kiev.ua/images/foto/Proekty/
Повідомлення
  • JW_SIG_PRG

Cемінар для вчителів англійської мови

23 листопада 2019 року вчителі англійської мови Комарова Г.М., Гринько К.Р. та Петровська Н.М взяли участь у триденному практичному семінарі для вчителів  англійської мови, що працюватимуть в НУШ з дітьми 3-4-х класів. Під час першого з 3-х  днів навчання вчителі-практики здобули нові знання та навички, що стануть у нагоді при роботі з гімназистами молодшої вікової ланки. Попереду на вчителів гімназії чекає ще два теоретично-практичних семінари.

Детальніше: Cемінар для вчителів  англійської мови

Атестація 2019

 

БЕЛЬЧИКОВА ГАЛИНА ДАВИДІВНА
Інформація до атестації
Бельчикової Галини Давидівни, вчителя трудового навчання, керівника гуртка «Декоративно - ужиткове мистецтво” на присвоєння звання  “ керівник гуртка - методист”
 
Бельчикова Г. Д з 1994 року працює у гімназії № 48 на посаді керівника гуртків «Історія образотворчого мистецтва» та «Дизайн». З 2018року гуртки були об’єднані під назвою « Декоративно -ужиткове мистецтво».
Працює над темою “Естетичне виховання учнів та розвиток їх творчих здібностей» для активізації духовного світу гімназистів, що сприяє розвитку їх моральних та естетичних ідеалів. Бере участь у реалізації проекту “обдарована дитина”.
З 2005 до 2017 року була головою методоб’єднання вчителів естетичного циклу і головою школи молодого вчителя. Проводить майстер-класи з декоративного мистецтва на базі гімназії №48 та на тему «Музейна педагогіка» у художніх музеях Києва для вчителів Шевченківського району. Приймає участь у конференціях та у виставках художніх творів вчителів образотворчого мистецтва.
У 2017 році пройшла курси підвищення кваліфікації керівників гуртків.
Є автором численних розробок уроків з образотворчого мистецтва під час роботи вчителем образотворчого мистецтва та художньої культури, деякі з яких  були надруковані у виданні: “Перлини педагогічного досвіду вчителів гімназії №48 Шевченківського району м. Києва” (см. мал.1-8)
Художніми роботами гуртківців проілюстровано календар 2012 року, виданий гімназією №48 (див. мал. 13-16), та альманах “Щасливий дар душі” присвячений творчості учнів гімназії (див. мал. 9-12).

 
СТАТТІ ТА ПУБЛІКАЦІЇ 

 


 


 

АНДРУСЯК ОЛЕКСАНДР ГЕОРГІЙОВИЧ
Тема: «Фізична підготовка як складова частина формування морального і психічного здоров’я розвитку основних рухових здібностей та набуття знань і вмінь здорового способу життя».  

 

СТАТТІ ТА ПУБЛІКАЦІЇ 

 

 

Школа без булінгу сімя без насильства 365

У закладах освіти Києва стартує проект «Школа без булінгу! Сім’я без насильства!»

 У закладах освіти Києва стартував проект 
«Школа без булінгу, сім’я без насильства - 365!», ініційований Департаментом освіти і науки Києва та керівниками закладів освіти.

Головна мета проекту – формування безпечного середовища в закладах освіти та толерантних стосунків у суспільстві.

 

Пам’ятаймо, що школа – це територія безпеки для дітей та відповідальності для дорослих!
Корисні посилання щодо теми булінгу
 Нормативна база
 

 

Нормативна база щодо протидії булінгу

 
 
 

 

 

Наказ про  запобігання і протидію домашньому насильству, цькуванню (булінгу, мобінгу)

 

 

План заходів щодо профілактики булінгу І семестр 2019-2020 навчального року

 

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в гімназії та відповідальність осіб, причетних до булінгу

 

Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу (цькування) в гімназії

 

До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії  26 квітня 2019 року в гімназії №48 вчителем фізики Таланюк В.В та класними керівниками, були проведені тематичні  уроки пам’яті «Дзвони Чорнобиля», присвячені подіям  Чорнобильської катастрофи.

Детальніше: До Дня пам’яті Чорнобильської трагедії