Get Adobe Flash player

ЗНО 2023

https://mon.gov.ua/ua/news/mon-yak-alternativu-zno-rozglyadaye-provedennya-u-2023-roci-udoskonalenogo-nmt

Реєстрація для участі в мультипредметному тесті ЗНО
Усі майбутні учасники національного  мультипредметного тесту у квітні 2023 року мають заповнити необхідні реєстраційні форми. Конкретні дати реєстрації будуть повідомлені пізніше.
Для реєстрації на мультитест учасникам необхідно буде заповнити реєстраційну форму з особистими даними на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та завантажити сканкопії або фотокопії необхідних документів і фотографію.
Після подачі всіх документів учасник отримає повідомлення, що він зареєструвався.
Потім кожен учасник на сторінці УЦОЯО має сформувати Сертифікат, увівши відповідні дані. Після цього вступник вважається зареєстрованим учасником.
Кожен зареєстрований учасник отримає на сайті УЦОЯО власну інформаційну сторінку.
Інформаційна сторінка – це основний канал комунікації учасника НМТ з Українським центром оцінювання якості освіти.Саме тут учасник мультитесту отримуватиме відомості, де і коли відбудеться тестування, іншу актуальну інформацію щодо проходження тесту, а потім результати оцінювання.
Для того, щоб увійти на інформаційну сторінку, вступник має на сайті УЦОЯО увести у відповідні поля номер та PIN-код свого Сертифіката.
ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО
Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.