Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Результат пошуку зображень за запитом "закон україни про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

Результат пошуку зображень за запитом "«Назустріч мрії» фонд"
Увага! Увага ! Увага!
Шановна гімназійна громадо:
гімназисти, батьки, учителі!
 З метою виховання співчуття до чужого болю, доброти, милосердя всі бажаючі мають можливість долучитися до щорічної благодійної  гімназійної акції «Назустріч мрії» для дітей, які постраждали під час АТО, започатковану благодійним фондом «Сильні духом» 3 10 – 18 грудня 2018 року.
Відбуватиметься збір іграшок, одягу та канцтоварів.
Рада самоврядування гімназії 48

«Орден інтелекту гімназії – 2018»

14 грудня 2018 року в гімназії №48 відбулось традиційне посвячення в члени «Ордену інтелекту гімназії – 2018» найкращих учнів гімназії - переможців районного, міського та Всеукраїнського етапу олімпіад, призерів науково – дослідницьких робіт секції МАН.
Під час церемонії  відбулося посвячення нового магістра гімназії – Лубчича Олександра, діти  разом урочисто давали клятву дотримуватися Кодексу Честі гімназійного братерства, члени батьківського комітету  проводили нагородження грошовими преміями та пам’ятними подарунками кращих учнів, адже гімназія плекає розум нації.
Давні і добрі традиції шанобливого ставлення до освіти й сьогодні живуть на теренах України.

Детальніше: «Орден інтелекту гімназії – 2018»

"Різдвяна зірка"

Зірка — традиційний атрибут різдвяного обряду колядування. На Бойківщині та Гуцульщині «зірку» називали також вертепом. Сьогодні, різдвяна зірка — атрибут, пов'язаний з євангельською легендою про Христа, чудесне народження якого провістила «Віфлеємська зірка».
13 грудня  2018 року у 2 - Б класі на чолі з класоводом Петровською Іриною Миколаївною був проведений майстер - клас 
" Різдвяна зірка". Діти ознайомилися з технікою розпису дерев'яних виробів. Самостійно підбирали орнамент розпису.
Роботи вийшли чудові. Діти отримали багато позитиву.

Детальніше: "Різдвяна зірка"

«Я і мої права»

12 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права в гімназії №48  для гімназистів 7-А,7-Б, 10-А відбувся урок «Я і мої права», під час якого  учні дізналися про їхні права і свободи, визначені Конвенцією про права дитини, мали можливість задати питання доценту,  кандидату юридичних наук, викладачу Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка- Васильченко Оксані Петрівні.

Детальніше: «Я і мої права»

«Права людини. Декларація прав людини»

 12 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права гімназисти 8-А класу на чолі з заступником директора з виховної роботи Чистяк О.І  відвідали інтерактивне заняття «Права людини. Декларація прав людини» на базі бібліотеки ім. Є Плужника. Учні з цікавістю спілкувалися з заступником  начальника Управління-начальником відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти - Хименком Олександром  Анатолійовичем та провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно - правових актів, правової роботи та правової освіти- Гарбузенко Кариною Анатоліївною. Ця зустріч сприяла розширенню та збагаченню знань з правової освіти, закріпленню прав та свобод дитини, умінню застосовувати їх на практиці.

Детальніше: «Права людини. Декларація прав людини»

«Принцеса та сажотрус»

06 грудня 2018 року гімназисти 1-А,1-Б,5-А,5-Б класу на чолі з учителями Макіною Н.В.,Вальосою І.Л., Давидовим А.П., Пухнатою Л.А. відвідали Київську академічну майстерню театрального мистецтва «Сузір'я», де мали змогу переглянути чудову виставу «Принцеса та сажотрус».

Детальніше: «Принцеса та сажотрус»

«Становлення сучасного українського мистецтва у контексті глобальних культурних процесів»

07 грудня 2018 року в гімназії  №48  для випускників відбулася профільно-орієнтовна лекція «Становлення сучасного українського мистецтва у контексті глобальних культурних процесів» за участю доцента, кандидата історичних наук, директора Інституту журналістики, кіно і телебачення Київського  міжнародного університету – Самойлова Олексія Федоровича та керівника Центру міжнародних та громадських зв'язків - Чучковської Ольги Миколаївни. Науковці університету ознайомили випускників з умовами вступу на підготовче відділення та до Київського міжнародного університету.

Детальніше: «Становлення сучасного українського мистецтва у контексті глобальних культурних процесів»

Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури 2018/2019 н.р.

Результат пошуку зображень за запитом "зарубіжна література картинка"Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури 2018/2019 н.р.
ПІБ
Клас
Місце
Наливайко Ірина Миколаївна
7 -А
 ІІ - місце
Гордійчук Анастасія Вікторівна
8-А
 ІІ - місце
Поддєрьогіна Анна Олександрівна
9-Б
 І - місце
Радченко Іван Андрійович
9-Б
 І - місце
Шульженко Євеліна Олегівна
9-А
 І- місце
Жолкевська Марія Дмитрівна
9-А
ІІ - місце
Стогній Дар’я Сергіївна
10-А
ІІ - місце
Сторожик Дарина Максимівна
10-А
ІІ - місце
Іовенко Маріанна Костянтинівна
11-А
ІІ - місце
 

Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 2018/2019 н.р.

Результат пошуку зображень за запитом "біологія"Вітаємо учнів гімназії №48 - переможців II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 2018/2019 н.р.
ПІБ
Клас
Місце
Стогній Дар’я Сергіївна
10-А
ІІІ - місце
Сокиран Наталія Василівна
10-А
ІІІ - місце
Дорофеєв Дмитро Олександрович
11-А
ІІІ - місце
 
 

До Дня Збройних Сил України

06 грудня 2018 року з нагоди Дня Збройних Сил України  гімназисти  6-А,Б класів разом з учителями Нагорнюк І.Г., Самчук Г.П., Бельчиковою Г.Д. і соціальним педагогом Лашковою Г.С. відвідали урок патріотичного виховання в колонній залі КМДА, який був організований ГО "Всеукраїнське товариство "Просвіта" ім. Т.Г. Шевченка" у партнерстві з комунальною бюджетною установою "Київський міський центр допомоги учасникам  АТО" та ГС "Мужність". Під час заходу  гімназисти мали змогу поспілкуватися з бійцями 10 Окремої Гірсько-Штурмової Бригади, які підготували подарунок-  прапор зі своїми побажаннями для всіх гімназистів, а діти, в свою чергу, передали власноруч виготовлені малюнки-обереги – вітання воїнам.

Детальніше: До Дня Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України

 
06 грудня 2018 року під час проведення тематичних уроків до Дня Збройних Сил України гімназисти зробили вітальні листівки у вигляді малюнків та  журавликів Миру, Любові, Вірності.

Детальніше: До Дня Збройних Сил України