Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Віртуальний 3D-тур

Форма входу

Закон України "Про освіту"

Qr-код

Нова Укрїнська Школа

Результат пошуку зображень за запитом "yjdf erhf]ycmrf irjkf"

Оголошення:

 

 

 

Увага!Інформація про закінчення 2019-2020 навчального року

Увага! Важлива інформація! Внимание! Важная информация! - YouTube
 2019-2020 навчальний рік закінчуємо в онлайн режимі.
  • до 25.05.2020 р. буде проведено  підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів за ІІ семестр і за рік з урахуванням  результатів очного навчання у І семестрі, січні-березні 2020 року та результатів дистанційного навчання в період карантинних обмежень.
  • вчителі не будуть проводити будь-які додаткові випробування наприкінці навчального року, такі як дистанційні перевірочні роботи, усні опитування, що не передбачені чинним законодавством, тільки планові.
  • учні 4-х та 9-х класів звільнені від державної підсумкової атестації. В документах буде зроблено запис  «звільнений(а)».
  • всі масові заходи щодо закінчення навчального року скасовані.
  • класні керівники повинні завершити оформлення табелів навчальних досягнень учнів та свідоцтв за 9-й клас до 15.06.2020 року. Копії відповідних документів вам буде надіслано електронною поштою або в інший спосіб. В зв’язку з тим, що табелі на руках у дітей, оцінки будуть надруковані кожному учню індивідуально за І, ІІ семестр і річна.
  • для дітей, які з різних причин не були охоплені дистанційним навчанням у період карантину, з 01.06.2020 р. до 22.06.2020 р. буде організована робота за індивідуальним навчальним планом у разі відкриття шкіл у червні 2020 року, фізичної  присутності дитини в місті та  підтвердження перебування учня в дитячому колективі, а також згоди батьків. Наголошую, що такі діти ВСІ будуть переведені до наступного класу, тоді індивідуальні додаткові заняття будуть організовані у вересні-жовтні 2020 року.
  • для випускників 11-х класів будуть організовані додаткові консультації з предметів, обраних ними для проходження ДПА у формі ЗНО після завершення карантинних обмежень. По 11-м класам – всі чекаємо додаткових повідомлень.
  • видача документів для дітей, які виявили бажання навчатися в інших навчальних закладах, буде здійснюватися при наявності довідки з вибраного навчального закладу та попереднього запису на прийом до директора гімназії за телефоном 278-69-23.
  •  прийом заяв і документів до 1-х класів розпочнеться після завершення карантинних обмежень в навчальних закладах міста.
  • підручники треба буде зібрати, зберегти і здати у серпні місяці.
Директор М. Босенко