Get Adobe Flash player

Навігація

Пошук

Форма входу

Qr-код

Слово ДИРЕКТОРА

Маріанна Іванівна Босенко
Дорогі друзі!     Щиро вітаю всіх, хто сьогодні з гімназією № 48, з нашою рідною “школою радості”, хто вчиться в її стінах, хто навчає та виховує, хто довірив нам своїх дітей, всіх наших друзів і партнерів! 
Вірю, що гімназія для Вас не просто освітній заклад. У ній, як сказала випускниця ще 1999 року Олександра Сушко, “… є своє, величезне, палке, любляче серце, що складається з наших маленьких, закоханих у свою рідну школу, сердець…”. І у третьому тисячолітті гімназія наша—це жар сподівань, енергія думок, творче натхнення, постійний пошук нового й повага один до одного.
    Безмежно вдячна Вам за щирість і небайдужість, які дають змогу кожному з вихованців стати неповторною особистістю, відчувати себе затишно й  комфортно в стінах рідного навчального закладу, поринати у Світ Знань, у Мудрість, розуміння Людської краси, відчути перемогу над собою у підкоренні обраної для себе вершини, здійснити свою мрію. 
    Нехай завжди палає у Вашій душі й зігріває усіх, хто з Вами, Вогонь Доброти, запалений у стінах гімназії! 


Босенко М.І., директор гімназії № 48   Однією з особливостей педагогічного колективу гімназії № 48 є наполеглива праця над розвитком творчих здібностей учня, виявлення обдарованих дітей і надання їм змоги сформувати себе як особистість.
Крок за кроком гімназія перетворюється на своєрідну лабораторію, де вчителі й учні успішно вирішують висунуті сучасним життям проблеми.
Тому із задоволенням школярі беруть участь у предметних тижнях, олімпіадах, у роботі Малої академії наук.
Запорукою досить високих результатів гімназії є співтворчість учителів, вихованців, батьків та громадськості.